Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül szórakozóhelyre?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz. Ezt előre írom, de valszeg még így is 1-2 perc alatt átolvasható. Spóroljuk meg az ilyen kommentekrt, hogy "tl dr" és társai.


Kezdem ott a történetet, hogy miért gondolom, hogy szórakozóhelyre kéne mennem ismerkedni.


Alapvetően nagyon nem szeretem a szórakozóhelyeket, és echte szórakozóhelyen max 20 percet voltam életemben.

Eddig online próbáltam ismerkedni, tömegközlekedésen leszólítgatni, kocsmateraszokon beszélgetésekbe belefolyni, meg volt tavaly nyáron egy neten összeverbuválódott társaság akikkel Margit-szigeten ittunk és beszélgettünk, de az széthullott.


Ezeket próbáltam. Az online forma volt még a legcélravezetőbb, ott legalább randik lettek az online kezdeményezett dolgokból, de nem voltak hosszú életűek.

Eléggé magas a léc nálam, volt 2 éve egy 5 évig tartó kapcsolatom és nem érdekelnek a kalandok.


Szóval volt online ismerkedésből kb 10-12 randim, de beleuntam az online ismerkedés szokásos betegségeibe.


Viszont élőben fogalmam nincs, hogy néz ez ki.

Egy szórakozóhelyen üvölt a zene, nem lehet beszélgetni.

Amúgyis, ha jól látom 99%-ban nem beszélgetni mennek oda a lányok sem.

Akkor hogy indul ott egy ismerkedés?

Hogy néz ki?

Minden ilyen témájú kérdésnél sorban írják, hogy "szórakozóhelyen ismerkedik mindenki, ott a legkönnyebb". És sokan hozzáteszik, hogy nem csak egyszerű emberek ismerkednek ott.

Oké, elhiszem. Csak arra lennék kíváncsi, hogy hogyan.


Lehet amúgy tényleg abszolút nem az én világom, csak már nem tudok mihez nyúlni alternatívaként.


(+infó: nincsenek Budapesten élő barátaim, így nem tudnak velem jönni.

És ne mondjátok, hogy nem fura egy magában szórakozóhelyre menő srác. Vendéglátóhelyen dolgozom, itt is van egy tag aki naponta jön be tök egyedül és megy haza tök egyedül. És mind én mind a kollégák szerint is fura ez. Amúgy értelmes arc, beszéltünk már vele a pultnál, de akkor is furcsa).


25/F



2022. máj. 20. 23:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
21%

Egyik szép nőknél nagyon népszerű haveromnak szokása volt ez régen. Elment valamelyik törzshelyünkre Pesten (Mix, Symbol) egyedül aztán valami csúcskategóriás csajjal távozott.


"Szóval volt online ismerkedésből kb 10-12 randim, de beleuntam."

Szerény véleményem szerint kamu kérdés ez is. De attól a fenti mondatom igaz.

2022. máj. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

"Szerény véleményem szerint kamu kérdés ez is. De attól a fenti mondatom igaz."


Hát jó... erre most mit mondjak? Az utóbbi két évből screenshotoljam le azt a 12 lánnyal megejtett messengeres beszélgetést, töltsem fel képmegosztó oldalra és tegyem ide a linkeket?

Ennyire nem akarlak meggyőzni. Nincs ebben semmi kamu. Ha nagyot akarnék mondani akkor ennél ezerszer provokátorabb kérdést írok ki.


Amúgy nem válaszoltál a kérdésre. Oké, elsztoriztad hogy egy haverod egyedül ment bulizni és mindig "csúcskategóriás csajjal ment haza".


De nem írtad le a hogyant, ami maga a kérdés volt.


Amúgy, én nem akarok senki ízlésére semmit sem mondani, de azt megjegyezném hogy az a nő típus akit "csúcskategóriásnak" neveznek, nekem teljesen taszító.

Az ilyen platinaszőke dinnyemellű feszülős cocktail ruhás csajok nekem nagyon nem eseteim. Ha rájuk gondoltál akkor meghagyom őket a haverodnak.

2022. máj. 20. 23:17
 3/13 anonim ***** válasza:
51%

"De nem írtad le a hogyant, ami maga a kérdés volt."


Extrém jóképű és magas ill. mostmár anyagilag is nagyon jól áll. Mégis mire számítottál? De utóbbi egyébként nem számít, egyetem alatt is hetente vitte haza a nőket és nem gazdag családból származik, anyukája egyedül nevelte a testvéreivel. Neki már simán legalább 150-200 nő megvolt (nagyon szép lányok), 38 éves egyébként és még mindig simán megy neki 2x éves csajokkal.


Röviden csajozás 101: nézz ki nagyon jól.

2022. máj. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Leírom részletesebben mi nem áll össze.


Ha kifejtenéd azt megköszönném:


Ott áll a tökéletesen kidolgozott testű görög isten haverod. Oké, nagyon sármos, oké, nagyon benne van a mainstream férfi ideálban (mindenkinek senki nem tetszik, max a többségnek).

Bemegy egyedül egy bárba.


Mindenhol társaságban vannak a lányok. Én legalábbis soha nem tapasztaltam még olyat, hogy teljesen egymagában ücsörögjön lány. Ahogy a pultból látom, legfeljebb olyan van hogy egymagában vár valakire 30-40 percet max egy lány, közben megiszik ezt-azt.

Jellemzően a párja, vagy a barátnői szoktak felbukkanni ezután.


Tehát nincsenek egymagukban üldögélő lányok.


Továbbra is ott áll a görögisten haverod. Hogyan tovább?


Csak nem azzal megy oda egy 4 tagú csaj társasághoz, hogy az egyik lánynak megdícsérje a szemét. Ultra cringe.

De akkor hogyan tovább?

2022. máj. 20. 23:33
 5/13 anonim ***** válasza:
29%

A kedvedért leírom. De ezt ha te utána csinálod, a kidobók karjaiban találod magad nem a lányokéban. És még meg is köszönheted nekik, hogy nem a rendőröket hívták rád. Ehhez csúcskategóriás kinézet kell.


Ugyanúgy csinálja, mint amikor együtt szórakozunk. Táncparkett széléről keresi a tekinteteket, kezében valami ital (gin tonic...), ütemes "lábtopogással" konstatálja a zene ma este is kielégítő lesz a csajozáshoz (LOL). Jönnek a tekintetek, mosolyok. Kiválasztja a neki tetsző lányt és már megy is. Kiszemelt lány közelébe megy. Továbbra is laza "lábtopogás", semmi Fred Astaire performance. Hagyja, hogy a lány tegye meg a következő lépést. Általában ekkor lány még csak ránéz, mosolyog. Ő továbbra is kimért, kivár. A cél, hogy lány forduljon felé vagy legalábbis táncoljon közvetlen a közelébe. "Véletlenül" egymáshoz érnek. Jajj, bocs nem direkt volt. Mosoly. Még párszor ugyanez. Közben egyre közelebb kerülnek egymáshoz. Szaporodnak az összeérések. Aztán szép lassan egymásra találnak. Tánc. Smárolás. Néha 1 ital még szükséges és már ülnek is be a taxiba. Sokat nem kell beszélgetni, az senkit se érdekel. Zene is hangos. Aztán 1-2 lányt még hétközben is visszahív dugni, de nem jellemző.

Ennek van egy piás verziója is. Ha nagyon be van piálva, akkor elég paraszt tud lenni, a rideg kivárás rész kimarad, in medias res mellfogdosás hátulról, segg dörzsi, taperolás. Az esetek döntő többségében lányok hagyják még így is. Én életemben egyszer láttam olyat,hogy egy csaj lekevert neki egy pofont a fogdosásért, de azon az estén nagyon parasztra itta magát.


De persze az itteni nők majd mindezt jól ki fogják kérni maguknak, micsoda egy bunkó barátaim vannak nekem...

2022. máj. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%
Még annyit hozzáteszek, hogy amikor "Kiszemelt lány közelébe megy", akkor nem felé fordul, nem őt bámulja, nem furakszik be a "körbe" és "nyomul" rá a lányra. Közelébe áll, de ekkor még akár hátat is fordít neki, nem vele foglalkozik elsődlegesen ugyanis ilyenkor a lányé a következő lépés (apró lépés, de neki kell közelítenie kicsit felé, meg ugye összenézések, mosolyok).
2022. máj. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ja, még annyi, hogy haverom/haverjaim nem azok a vigyori fajták. Mosolygásokat meghagyják a lányoknak. Nem állítom, hogy ha összenéznek, akkor olyan fancsali beszari képet vágnak mint én (vágnék), de nem is vigyorognak, mint egy kanos vidéki hülyegyerek. Inkább kimértek és lazák. Semmi köze a kettőnek egymáshoz, de pl. Sean Connery/Pierce Brosnan James Bondja se sokat vigyorgott a filmekben, ha belegondoltok. Haverom nem csinál bárgyú bájgúnár latin lover nézéseket meg ilyesmi, nem erre gondolok. Szavakkal nehéz leírni úgyhogy nem is vállalkozok rá. Alapvetően egyébként ő a laza vagyok leszarom stílust tolja, az első lépés (vagyis második, mert első, hogy lányok rámosolyogtak a távolból ugye) után mindig lányokat hagyja, hogy jelezzék mehet tovább és lányok jelzik is rendesen, abban hiba nincs.


Mondtam itt is már sokszor, "úgy könnyű csajozni, ha tetszel a lányoknak" © (copyright symbol beficcent, csak finoman jelzem :D)...

2022. máj. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Simán elmegyek szórakozóhelyre egyedül, valami csajt mindig összeszedek.Jól nézek ki,magas vagyok és igényes.Úgy vettem észre ennyi elég mindig.Van amikor meglöknek,vagy ő jön oda..és egyszerű mint a bevizelés.
2022. máj. 21. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Az azért nem semmi hogy az én 12 randim neked már "kamu" kategória, de a drága haverod így meg tudott hülyíteni a meséivel 😅


Kb sejtem milyen arcok lehettek.

2022. máj. 21. 01:52
 10/13 A kérdező kommentje:

De a lényeget összefoglalva: úgy fest hó't felesleges lenne mennem ilyen helyekre, mert ha csak a fele igaz ennek a cringefest-nek amit leírtatok, akkor se a helyi hapikra se a helyi "lányokra" (szebbet írtam mint amit mondanék) nem igazán vagyok kíváncsi. Kínálat nem találkozik a kereslettel.


Inget hordok és 185 centi vagyok talajtól, de ehhez a pávatánchoz nincs kedvem. Pávakakasoknak pávatyúk dukál. De köszke, hogy életedben egyszer effortot is tettél egy komment megírásába.

2022. máj. 21. 02:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!