Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
A férfiak jobbak mint a nők?
Egy férfinak többet kell keresnie, állítólag többet is keresnek átlagban, viszont ahhoz hogy többet keressenek ambiciózussabbnak, ügyesebbnek, tehetségesebbnek kell lenniük, valamint jobban kell bírniuk a munkaterhet is.
Ahhoz hogy én 400 nettót hazavigyek (ami nem is sok pénz), viszonylag ügyesnek kellett lennem hogy találjak olyan munkát, valamint sokat kell dolgoznom nagyon hogy ennyit hazavigyek.
Párom egy hivatalban van nettó 220ért, könnyű munka és könnyen talált rá










#11: Ha már itt tartunk, a bürökratákat is végigvezetném a munkaerőpiacon és ütném, mikor közli a főnök, hogy itt írd alá, kajálni majd a szünetekben gyorsan, a táppénz nincs, olyankor megszakítjuk a munkaviszonyt, csere és szabadság ha megbeszéled a kollégával, hogy ki tud jönni helyetted, különben megszakítjuk a munkaviszonyt, munkahelyi baleset nincs, stb. stb.
Az a baj, hogy sok ember az elméletek világában él és sosem megy le a gyakorlat mezejére.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!