Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak tényleg ennyivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak tényleg ennyivel jobbak a nőknél? A nők miben jobbak?

Figyelt kérdés

Ugye elvárt tulajdonság a férfiaknál hogy legyen határozott, magabiztos, domináns oldja ha gond van, legyen jó egzisztenciája, általában egy kapcsolatban ő teremtse meg az anyagi forrást. Humorosabbak is a nőknél stb. Ezeket a férfiak teljesítik is hiszen a legtöbb nő kapcsolatban van, szóval emiatt jobbak is a férfiak a nőknél.

Aztán még ugye a házi munkát is elvárják a nők a férfiaktól mert ha nem csinálnak házi munkát akkor máris életképtelenek lesznek


2020. febr. 11. 15:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Igen, végre kezd felnyílni a nők szeme és nem elégednek meg egy gyárimunkás, életunt, lusta pasival. Micsoda szemétség.
2020. febr. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Ez nem egy alap elvárás a férfiaktól. Van, amelyik férfi képes erre, ezért azok a nők, akik válogathatnak, inkább a "tökéletesebb" partnert válasszák. Sajnálom, ha neked ezeket nem sikerült teljesíteni, ezért utasítanak el a nők. Keress olyat, akinek kisebbek az igényei, mert van ilyen is.
2020. febr. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Ha más nem, a humorod tényleg brilliáns :D...
2020. febr. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

Nincs olyan h a férfi jobb a nőnél..esetleg más. Mindegyikük a maguk területén kell kiemelkedő legyen.

Igenis a férfi legyen férfi, viszont a nő se felejtsen el nő lenni, igenis mindketten tegyék le az asztalra ami a dolguk. El lehet várni a másiktól bármit persze, de a mérleg álljon középen.

2020. febr. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
10%
A nők mindenben jobbak. A férfi az lusta, és semmire kellő.
2020. febr. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%

Hát nézd, egyedülálló anyaként ellátom a gyereket, diplomás vagyok, nyelveket beszélek, jó vagyok a munkámban, vezetem a háztartást. Gyakorlatilag nincs szükségem férfira, ha elromlik a mosógép, ugyanúgy szakembert hívok, mint anno, házas koromban.


Tehát, nekem nem azért kell férfi, hogy támogasson vagy bármiben jobb/rosszabb legyen nálam. Hanem társnak, az meg egy egyenrangú kapcsolat.

2020. febr. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%

Ha tényleg ennyire szarnak gondolsz minket te is, meg alapból a férfiak jelentős része is, akkor rátok nézve kritika, hogy egyáltalán akartok nőt magatok mellé. (és elég elkeseredetten; abban a pillanatban hogy valamelyikőtöknek nem jut nő, fröcsögni kezdtek, meg mindenféle soviniszta gyűlöletmozgalmakhoz csatlakozni - lásd:incelek)

Ha tényleg tudom valakiről, hogy kevesebb nálam minden téren, akkor soha de soha nem aljasulok le odáig, hogy a tarsamnak tartsam.


Egyebkent az a szar helyzet, hogy ezek nem férfi tulajdonságok, hanem olyan tulajdonságok, amiket minden egyes felnőtt embernek birtokolni kell (kiv. a humor, de az meg erősen relatív). A nők nem azt akarják, hogy nagy betűs Férfi legyen a társuk, aki valami übermacsóállat, hanem azt, hogy ne legyen anyuci pici fia, ne essen kétségbe, ha valami váratlan történik, és legyen tartása.

Vágod... Mint egy felnőtt embernek.

De a valóságban sok férfi még szenkontaktust sem mer teremteni a kiszemeltjével, mert annyira teletomte az agyát azzal a babonasággal, hogy "a férfiak a Marsról, a nők meg a Vénuszról jöttek" és hogy egy teljesen másik fáj vagyunk, akiket nem lehet kiismerni. Ilyen nem kell senkinek. Nem azért, mert az ilyenek nem macsóalfák, hanem mert megragadtak egy rendkívül gyerekes világban, márpedig egy felnőtt nőnek minek kéne ez?

2020. febr. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
46%

..."akkor rátok nézve kritika, hogy egyáltalán akartok nőt magatok mellé. "...


Én speciel nem akarok nő magam mellé. Jönne, kb minden 2. aki szembe jön velem, de az én életemhez nincs és nem is lesz köze 1iknek se. Nyálat lehet csorgatni a szép házra, a jómódra, a kidolgozott testre, azt ennyi. Ássák el magukat a felfogásukkal együtt.

2vel ezelőtti azt írja: nincs szükség férfire, mert egyedülálló anyaként.... Ki a tököm csinálta azt a gyereket? Elváltál, otthagytad, majd vered a melled, micsoda erős nő vagy. Gratulálok, keménykedj, mást úgy se tudsz. Arról meg családanyaként fogalmad sincs h egy másik ember (igen, nem te, hanem a gyereked) h éli meg az egyedülnevelést az "önzőséged" miatt. Te a keménylegény. Nem kell csodálkozni ha ennyi bzi lesz, meg elkorcsosult észlény, akinek maga a szülei retardáltak. De nem az én életem, lszrom.

De pontosan az ilyen gondolkodás miatt mgtow. Inkább építek még 2 luxus házat, mintsem ilyen hibbantak (önző ösztönlények) támogatására költsem a szabadidőm/pénzem, akik az első adandó alkalommal úgy bsznak át ahogy tudnak. Én adok, másik elvesz. Hogy is van ez? Akkor nem adok, azt kész. Nah ezért nem akar egy valamire való férfi nőt maga mellé. Minek? 1 dolgot mondjatok, hogy miért érné meg?

2020. febr. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#8 Könyörgöm ne kérj indokot arra, hogy miért lenne jó, ha lenne társad. Te tökéletes vagy mgtow-nak.


De komolyan, l szerintem a te hozzáállásod a jó. Mindig futkos a hátamon a hideg, amikor pl itt olvasok egy hasonlóan lekezelo, gyűlölködő írást a nőkről, és a végén a férfi leszogezi, hogy azért ő még aktívan keres társat. És a gondolat, hogy a férfi, aki teszi a szépet neked igazából egy soviniszta, maga a legnagyobb remalmom.


Szóval ja... Tökéletes hogy te ilyen vagy, #8, a gond csak az, hogy a nőgyűlölő férfiak elhanyagolhatoan kis százaléka gondolkodik így ahogy te. A többségből incel lesz (akik a való életben is meg akarják keseriteni a nők életét) nem pedig mgtow (akik csak a neten ugatnak arról vég nélkül, az örökkévalóságig, hogy mernnyire nem foglalkoznak a nőkkel)


Szóval csak így tovább!

2020. febr. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
46%
Köszönöm jó kívánságaid. Van párom egyébként, de abban a pillanatban, hogy elkezdene így gondolkodni ahogy ti, menne a háztól mindenféle érzelmi fájdalom nélkül. Megtanultam már a magatokfajtából, hogy csak olyan érzelmeket szabad a másik felé táplálni, amit bármikor el tudsz engedni. Így kell gondolkodnia minden férfinek, nem kell figyelembe venni h mit nyavajog a nő, vagy épp hol alkalmaz kettős mércét, vagy hogy zsarol másik férfivel, esetleg hogy próbál manipulálni, hazudozni. Első ilyen húzásra megy. Legyen ez férfi vagy nő, nem kívánok semmiféle kapcsolatba kerülni vele, csak azt nem bírjátok elfogadni, hogy ezt a viselkedést többségébe nők csinálják.
2020. febr. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!