Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban ennyivel jobbak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban ennyivel jobbak a férfiak mint a nők vagy ez csak egy hímsoviniszta hozzászólás?

Figyelt kérdés

Sokkal de sokkal több jó pasi van mint jó nő. A nők kicsit el vannak tájolva. Attól mert ők azt gondolják magukról hogy jók, attól még bőven átlagosak vagy az alattiak. Egy hordótestű nő mikor jó??? Vagy egy oszloplábú? Vastag térdű? Egybe vállú? Tokás? Attól hogy a társkeresőkön rápörög 100 pasi a szimpla dugás miatt, elhiszik magukról hogy jól néznek ki.



Ha már társkeresők, akkor tényleg érdemes szétnézni a férfi nemnél. 10-ből legalább 4 férfi kifejezetten jól néz ki, a férfiak 80%-a sportos, kigyúrt, vagány, jó egzisztenciával. Fogalmam sincs mire való ez a női sírás, meg leértékelés a férfiak felé.



Megismersz egy nőt, majd rájössz, hogy egy kétlábon járó problémahalmaz. F*s munkahely, elvált, gyerek, albérlet stb. Ezzel szemben a férfiak többségének van legalább jól fizető munkahelye vagy vállalkozása, autó, ház, pénz stb.



A nők összes adu-ásza a kivágott felső, addig egy férfi legalább fel is tud mutatni egy megalapozott életet.



Amíg a férfi jól néz ki, addig a nő csinál magáról egy retusált és beállított fotót, és úgy gondolja hogy ennyi máris elég a szerencséjéhez. Aztán ha reményteljes a kapás, már a második randin szét teszi a lábát, hogy bebiztosítsa a helyét a fészekbe. Gratulálok nekik, kb. ennyit is tudnak.


2019. aug. 12. 17:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%
Kissé kisarkított. Az kamu, hogy a férfiak 80%-a kigyúrt. Férfiak közt is sok a két lábon járó probléma, nem csak nők között. De egyébként javarészt igaz a hozzászólás. 31F
2019. aug. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
23%

Nagyon sok igazság van a kérdésedben, írásodban.

A nők 90%-a hisztis. Ezt előbb utóbb rávetítik a párjukra. Van rajta sapka...

2019. aug. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%
Hol van a statisztika arról, hogy a férfiak az übermensch? Szerintem mindkét nemben ugyanannyi a csúnya, szép, átlagos ember. A nők nem úgy néznek más nőkre mint a férfiak, és fordítva, szerintem ezért vannak eltérő vélemények erről.
2019. aug. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 MolotovPunk ***** válasza:
62%

/Egy hordótestű nő mikor jó???/

Persze,hogy nem jó,de ettől függetlenül az igaz,hogy ronda csajokra is ráír sok pasi,mert túlzott férfitöbblet van társkeresőkön,plusz szexhiány is megfigyelhető egyeseknél.Valószínűleg az esetek többségében nem komoly kapcsolat miatt írnak azokra a nőkre.Emiatt át is verik őket sokszor.Továbbá azért társkeresőkön sem a legjobb,legszebb nők vannak fent.Valami igazság azért van abban,amiket kérdésed alá leírtál,de az is igaz,hogy férfiben és nőben is egyaránt sok pancser van.Én ezt tapasztalom.Ettől függetlenül én örülök annak,hogy férfinak születtem és még hordótestű sem vagyok szerencsére.:)

31/F

2019. aug. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%

A férfiak 80%-a sportos 😂😂 Aha.

Már megèrte feljönnöm ide. A hét vicce 😂😂

2019. aug. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Szerintem az a 80%-a kigyúrt állítás, nagyon erős túlzás.


A retus viszont valós, de nem azért, amiért felhozod: egy férfit természetes formában fogadunk el, így "férfias", más esetben "meleg". Míg a nőknél ugyanez a színvonal, már kevés. Megszoktuk a szétsminkelt, loknis, retusált hölgyeket, ez lett a szint. Ettől minden csak alatta van. Ha holnaptól, csak a kpop idol fiúk szinvonalú sminkkel férfi a férfi, akkor egy natur képen is csak ősember lesz az illető.


Nem érzem azt, hogy több a jó pasi mint nő. De egy nőnek sokkal több trükköt kell bevetni, nem feltétlen azért, mert rászorul, hanem mert ez lett a szint.

2019. aug. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 MolotovPunk ***** válasza:
98%
Egyébként a 80% enyhén túlzás,jó ha van az sportos kategória 40-45% körül maximum.De ez nem csak a férfiakra igaz.Nők között is rengeteg túlságosan elhízott van.
2019. aug. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
21%

Ha csak a lényeget szűröm le, akkor van benne igazság. Durván elbillent a mérleg a nők felé, nem csak társadalmilag, de még egy párkapcsolaton belül is inkább a férfiak pitiznek.


A társkeresők meg tényleg tömve vannak átlag vagy az alatti nőkkel, akik tényleg egy nagy probléma halmazok, ezt én is tanúsítom. Gondolkoztam a váláson, de megismertem legalább 10 nőt, és azt mondtam, hogy nem jó nekem se, de még mindig 100X jobb, mint olyan nőkkel kínlódni később.


Nézzük meg a korosztályokat. A 20-as még elmegy, de negyven felett már alig találni vékony és csinos nőt. Nem az ő hibájuk, de innen már egy "átlagos" nő már olyan 65kg a 165cm-éhez képest, az arcán is látszik a kor. Persze ott vannak a gyerekek, a volt férj, az anyagi gondok, na meg a természete is kérdéses.

A borzasztó meg az, hogy még az ilyenekre is 100-an írnak rá, annak a 99%-át csak egy laza numera érdekelné, mert hát ki akarna egy ilyen nyűgöt hosszú távra a nyakába venni. Viszont ez a mérhetetlenül magas érdeklődés a csillagok közé lövi az egójukat. Elhiszik magukról azt, ami csak egy délibáb.


A hímsoviniszta meghatározás sem helytálló, mert a sok elvált nő a társkeresőkön ugyanennyi elvált férfit is jelent, olyanokat akiket ártatlanul tettek lapátra, de hát erről beszélni az maga a szentségtörés. Az elfogadott nézet az, hogy a férfi az bunkó, agresszív, iszik, nőzik, nemtörődöm. Hát az van, hogy ez a tudatos feszültségkeltés nem véletlen a nemek között, ennek eszköze volt kezdetben a válás reklámozása mint ultimate megoldás, a női szexuális szabadság bemutatása mint követendő cél, a női egoizmus publikálása mint az erős nőkre kötelezően jellemző vonás. Ha utána nézel akár csak a neten is, elképesztő egyensúlyvesztést látni, ami a férfi-női egyensúlyt illeti. Minden a női jogokról szól, minden nő egy áldozat, a nőket támogatni kell, ezzel szemben a férfiakról meg csak a negatívumokat találni mindenhol.


Pont ezért nem meglepő, ha már sokak zsebébe kinyílik a bicska, amikor elegük lesz ebből a mű és álságos, antiszociális hozzáállásból.


Külsőségek: Hát az is biztos, hogy a konditermeket 80%-ban férfiak látogatják. Az idén elég sokat strandoltam, és tény, hogy sokkal több sportos, vagy legalább annak tűnő férfit láttam, ezzel szemben a nők trendisége kimerült abban, hogy a kötelező tetkókkal összefirkáltatták magukat. A baj az, hoz a 70-80kg-os testeken ez semmit sem segített.


A fotókról nincs mit beszélni, azok tényleg a kivágott, mellkidobós, krvás nézéssel tarkított "nézz, micsoda bomba nő vagyok" sablonra készülnek úgy általában. Egy társkeresőn bővel elég egy ilyen napi 50db felkérésre.


Szóval én sok igazságot látok magában a kérdésed témájában.

2019. aug. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%

Na ez most összezavart, eddig az volt, hogy a pasik 20%-a osztozik a nők 80%-án. És hogy az izmosak bunkók.


Akkor most a pasik 80%-a szexi bunkó... de ha a nők rondák, akkor 4 szexi pasira jut egy jó nő?

2019. aug. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
86%

Jaj baba, besértődtél az egyik kérdésnél a válaszon.


Hát akkó...


Eddig az volt, hogy a nőnek csininek kellett lennie, hogy elvegye egy pénzes fazon. A nőnek annyi volt a dolga, hogy álmodozzon Jane Austen-t olvasva egy gazdag fószerről. A férfi meg gazdag akart lenni, hogy megkapja a csini csajt.


Aztán a nők elkezdtek dolgozni, már nem mennek hozzá az első jöttmenthez, aki be van jelentve, hanem lehet nekik is szempont a külső. De a férfiakkal szemben soha nem volt a külsővel kapcsolatban akkora elvárás, mint a nők fele. Most van ez változóban a social media elterjedésének hála.


Én nagyon örülnék, ha igaz lenne, amit leírsz, mert inspiráció lenne mindenhez.

2019. aug. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!