Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok az egyik hímsovini...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok az egyik hímsoviniszta ismerősöm nézeteihez?

Figyelt kérdés
Azt mondta ma nekem, hogy egy nőnek nincs joga válogatnia és visszautasítania senkit se, mert a férfi az erősebb dominánsabb alkat és ha akar magának valakit az magáévá teszi. Szerinte így lenne helyes. :D Amúgy elég sok hímsoviniszta nézetei vannak, minthogy a nőnek csak a főzés, mosás, takarítás a dolga és mindig szuper legyen az ágyban és ne legyen véleménye. A feminizmust egy fertőnek tekinti minden baj okozójának.
2017. okt. 10. 16:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Kamu.
2017. okt. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
41%
I see no problem here 😂😂😎😘😍😇🤗
2017. okt. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%
Azt, hogy szívesen összeereszteném egy arénában egy szélsőséges öko-feministával ("a fehéf férfi minden valaha volt és leendő baj okozója a világon" nézetűvel). Jó kis összecsapás lenne, bármelyik nyer egy hülyével kevesebb.
2017. okt. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
#3 Azt én is megnézném. :D
2017. okt. 10. 16:26
 5/18 Sunshinedoll ***** válasza:
77%
Oké. Attól én még válogatni fogok, szóval :)
2017. okt. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
70%
Szokásos kamu, nincsen ilyen ismerősöd, csak meguntad a miért ilyenek a nők kérdések feltevését és máshogy fogalmaztál. ^^
2017. okt. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Na, itt vajon hány választ fog magának majd a troll ?

Egész ígéretes kérdés, bár szerintem kicsit túlságosan átlátszó...

2017. okt. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Gondolom szingli az illeto.
2017. okt. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
92%
Egy ismerősöd, aha... :D
2017. okt. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő olyan domináns, meg felsőbbrendű, mint amilyennek mondja magát akkor a nők nem utasítanák vissza. Innentől kezdve a nézeteinek nincs alapja. Az ilyen embert ki kell röhögni és nincs több probléma
2017. okt. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!