Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok az egyik hímsovini...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok az egyik hímsoviniszta ismerősöm nézeteihez?

Figyelt kérdés
Azt mondta ma nekem, hogy egy nőnek nincs joga válogatnia és visszautasítania senkit se, mert a férfi az erősebb dominánsabb alkat és ha akar magának valakit az magáévá teszi. Szerinte így lenne helyes. :D Amúgy elég sok hímsoviniszta nézetei vannak, minthogy a nőnek csak a főzés, mosás, takarítás a dolga és mindig szuper legyen az ágyban és ne legyen véleménye. A feminizmust egy fertőnek tekinti minden baj okozójának.
2017. okt. 10. 16:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
Ő lenne a legjobb haverom.
2017. okt. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Kamu :)
2017. okt. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
93%

Úgy kell érteni, hogy ha neki bejön egy nő megerőszakolja és kész?

Szénalom mik vannak.

2017. okt. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Én jót nevetnék rajta, majd elküldeném mosogatni hogy valami haszna is legyen.. :D Az ilyennek úgy sem lesz soha normális kapcsolata, tehát engem doszt nem zavar, hogy mit gondol.
2017. okt. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére nem a kőkorszakban élünk...

Ha nekem ezt egy pasas előadná, a helyzettől függően vagy kiröhögném, vagy ráhívnám a rendőrséget.

2017. okt. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
Mire kiérne a rendőrség, addig a "hősünk" cselekedne. :) Azon sopánkodnál,hogy hol van a legközelebbi patika ahova beugorhatsz aktus utáni-ért. :)
2017. okt. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Szóra sem érdemes az ismerősöd és a nézetei. Ez olyan szint, mint amikor egy maga alá szaró retard artikulálatlan hangon elordítja magát.
2017. okt. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Kihívnám egy meccsre a ringben. Aztán miután a kakit is kivertem belőle, újra megtárgyaljuk. ;)
2017. okt. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!