Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ennyivel jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyivel jobban túlértékelve a kövér nők, mint a kövér férfiak?

Figyelt kérdés

Duci kövér női modellek vannak, meg hogy az milyen szexi, mennyire kelendő stb.....

Férfiaknál meg igénytelenség és fogyjál le, sportolj stb szövegek jönnek.


2019. jún. 11. 21:05
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

Talán, mert a férfiak szépségideálja sokkal szélesebb skálán mozog, mint a nőké.

Nézz végig a történelmen. A női szépségideál sokféle volt, viszont a férfié szinte csak egy, izmos, mivel a férfiak inkább harcoltak.

2019. jún. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
A férfiaknál is csak egy bizonyos réteg kedveli a teltebb nőket, ahogy a nőknél is csak kevés százalék.
2019. jún. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sok lány bukik a macis pasikra. De van az elhízásnak az a foka, amikor se a nő se a férfi nem kelendő.

A push up modellek se 200 kgosak, inkább teltebbek.

2019. jún. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Én pont fordítva látom. A kövér nők senkinek sem kellenek, és mindenhol nyilvánosan alázva vannak, míg a kövér férfit még csak kövérnek nevezni sem illik, ő nem kövér, hanem mackós.
2019. jún. 12. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
31%
A kövér nőknek is all a buli! A kövér férfiaknak meg marad az örök szűz élet és a hokizas! Emeld fel a segged és kezd 6-8 évig kitartóan edzeni! Utána ha egyébb defekted nincs akkor fogsz tudni csajozni!
2019. jún. 12. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

#5: 6-8 év? Az olimpiára nem készülnek annyit. Látszik, hogy ahhoz is lusta vagy, hogy legalább olvass a témáról.

Egyik barátnőm 6 hónap alatt fogyott 30 kilót. Rengeteget sportolt közben, így a bőre is egész feszes maradt. Férfi kollégám meg 70 kilót fogyott egy èv alatt. Azóta is biciklivel jár mindenhova, és elkezdett futni. Idén volt már több versenyen. Ráadásul elmúlt 50 éves.

Mondjuk párkapcsolati téren nem kamatoztatják, mindketten régóta házasok.


A kérdésre is válaszolva: a nagy mell, nagy fenèk, széles csípő nőies. Pont ez ezért lehet vonzó egy molett nő, és ezért taszító egy kövér, puhos férfi.

Utóbbi is lehet vonzó, ha van rajta izom is, szèles váll, vastag kar, látszik, hogy nem fog bepisilni, ha 50 kilót meg kell emelnie.

Ahogy egy molett nő se lesz vonzó, ha hasra hízik, és széles a háta, mellé meg nincs feneke. Erre mondja a haverom, hogy bojler testű.


Ugyanaz a súly és magasság teljesen másképp tud eloszlani, ha valaki sportol, meg persze jó a genetikája. Nemtől függetlenül.

2019. jún. 12. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#4

Nagyon szelektív a látásod. Érdekes én rengeteg elhízott csajt látok pasival és furcsa mód, jó néhány közülük vékony pasi az illető.


Nyisd ki kérlek jobban a szemed. Tudom, mindenki csak azt veszi észre, amit észre akar venni.

2019. jún. 12. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
kövér meg a húsi lány nem egy kategória.
2019. jún. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%
Ja, mondjuk itt Palvin Barbi is husi, eg férfi 30 kg felesleggel meg mackós.
2019. jún. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert sok férfi nyíltan vállalja,hogy a kövér nőket szereti. Én is ilyen vagyok.Olyat viszont elvétve olvastam,hogy egy nő kövér férfit keres.Amúgy nem értem miért kell szégyellni,ha valaki a kövérekhez vonzódik.
2019. jún. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!