Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nők hűségre és rajongásra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők hűségre és rajongásra vágynak, akkor miért csak jó kinézetű, magas, sportos férfiaknak adnak esélyt?

Figyelt kérdés
Érti bárki is ezt a fura női logikát?

2022. máj. 17. 15:46
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Attól nem tudok értékelni ilyesmit, aki nem tetszik. Minek foglalkoznék akkor vele?


Két jó opció van számomra: egyedül maradni vagy olyannal lenni, akivel szeretnék is lenni és ezeket a dolgokat átélni.

2022. máj. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
91%
Inkább a te fura logikádat nem értem. Honnan a büdös életből veszitek, hogy aki jó pasi az félre dug és lekezelő, míg a ronda pasik hűségesek és a tenyerükön hordozzák a nőt. Ez egyszerűen nem igaz így.
2022. máj. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
77%

Nekem itt a három macskám hűségre meg rajongásra.


És csak jó pasikkal jövök össze.

2022. máj. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Sztm itt neked van hülye logikád.
2022. máj. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
15%

Persze, hogy ertjuk. Sokaig tartott, mig megertettuk, de a vegen sikerult:



[link]



37F incel

2022. máj. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
67%

"Nekem itt a három macskám hűségre meg rajongásra."

Na ezt cáfolom, a macskák a leghűtlenebb háziállatok az összes közül. Ha szabadon vannak tartva azt úgy hálálják meg néha hogy lelécelnek hosszabb időre, néha örökre teljesen elidegenedve eredeti gazdájától.

Egy macskánál talán még egy fuckboy chad is hűségesebb lény

2022. máj. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Az ember nem tud olyannal együtt lenni aki nem tetszik neki. Egy párkapcsolatban fontos a vonzalom is. Amúgy a helyes pasik is lehetnek törődők
2022. máj. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Hűségre meg rajongásra. Csak nem bárkitől.
2022. máj. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%

Kövezzetek meg, de nőként én értem mire gondol a kérdező..


Bennemkialakult egy ilyen régóta, hogy nem is érdekelnek a túlzottan helyes, izmos, kvázi “túl jó külselyű” pasik..


Ennek több oka van, de az is tényező kicsit, hogy ezeken a pasikon csüngenek a nők, és nem azt mondom hogy ezt mind ki is használja , de ha sorozatosan flörtölnek veled meg bepróbálkoznak, ott nyilvánvalóan nagyobb eséllyel is inog meg az ember hosszú távon, ha ne adj isten pont úgy alakul.. (Arról ne is beszéljünk, hogy sokszor a jó külső és az értelem/személyiségbeli dolgok sem találkoznak, szóval önmagában ez nálam pl amúgy is kevés, üres, nem tudok hanyatt esni érzelmileg emiatt senkitől)


És sajnos- vagy nem sajnos- :) ez a gát megmaradt. Tetszettem meg egy ilyen srácnak, és egyszerűen túl jónak érzem külsőre magamhoz, fogalmam sincs miért vett észre egyáltalán, de nem vagyunk egy kategória, hiszen bárkit megkaphatna, tényleg nagyon nagyon vonzó pasi.


Mondjuk ő speciel intelligens is és rendes(nek tűnik eddig), de valahogy úgy érzem, nem tudnám komolyan venni, nem tudok ettől elvonatkoztatni akkor sem, ha sokszor Bambi szemekkel néz rám, mosolyogva…

2022. máj. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
47%
*kulseju, stb elírások miatt sorry, telefon
2022. máj. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!