Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A hónap végén már 20 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hónap végén már 20 éves leszek, férfi vagyok. Mióta általános iskola végén elszakítottak az életemből máshelyre költöztünk mert a szüleim elváltak, semmi se jön össze. De a kérdés jelenleg hogy a lányok miért nem jönnek össze?

Figyelt kérdés
180 centi vagyok, szerintem elég jó testalkattal, széles váll dagadt se vagyok vékony se. Rendszeresen sportolok, egy buta embernek se mondanám magam. Egy ideig óráig elvagyok a lányokkal de valahogy egy idő után nem érdeklem őket. Kapcsolatig sose jutok el, csak randiig. Bulikban is nagyon jól kijövök velük, csók ölelések, jó beszélgetések de buli után max 1-2 nap és annak is vége. Őszinte legyek fogalmam sincs miért van ez, van-e valami negatív kisugárzásom. Akiknek pedig tetszem nem az én eseteim közel sem. Esetleg valakinek van valami ötlete, tanácsa ?

2022. máj. 16. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Túl magasak az elvárásaid, vagy csak szimplán rossz emberek közt keresgélsz. Kevesebben, de vannak normális lányok is, akik komoly kapcsolatot szeretnének és jól is néznek ki (már ha neked csak ez a fontos).
2022. máj. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%
Unalmas vagy valószínűleg.
2022. máj. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem sorry de az írásod alapján elég éretlennek tűnsz. Mi köze az általános iskolának ahhoz hogy nem csajozol be? Ekkora trauma volt? Mi köze ennek a lányokhoz?


Szerintem is rossz lányokhoz közelítesz. Ne bulikban próbálj elsősorban, mert ott sztem kevesen vevőek komoly kapcsolatra irányuló ismerkedésre. Ne görcsölj rajta.

2022. máj. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!