Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjem el?

Figyelt kérdés

Jó lenne belekezdeni valamiféle párkapcsolatba egy lánnyal csak nem tom hogy kezdjek neki.


Nem nagyon vannak szörakozóhelyek, látnivalók kis városkánkban egyedül a suli mindennapos, valami lehetséges megoldás, vagy ehet én nem vagyok eléggé szociális?

Válaszokat köszi!



2022. ápr. 25. 02:34
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

Mindenhol vannak népszerű helyek, ahol sokan összegyűlnek. Ha szórakozóhely nincs, akkor valahova kimennek, akár egy térre vagy ilyesmi.


Ha tényleg semmi nincs - amire kicsi az esély - akkor a legközelebbi olyan helyen, városban érdemes próbálkozni, ahol igen.


A suliban szintén tudsz, beszélgess, ismerkedj másokkal. Kezdeményezned kell, neked kell odamenni. A sulis haverokkal, barátokkal is odamehettek más társaságokhoz, vagy körülnézni milyen események, lehetőségek vannak az iskolában (pl. szakkörök, délután a kolisokkal lenni, stb.).


Témának kezdhetitek azzal, hogy ismernek-e jó helyeket a környéken, ahova érdemes járni, mert te/ti nem. Utána megnézhetitek azokat is.

2022. ápr. 25. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm. Hát egy parknak nevezett valami van de az se olyan hatalmas, nyaranta a fagyizó a legnépszerűbb hely az egész városban.

Még valami? Szöveg ilyesmi? Mit illik mondani és mit nem?

2022. ápr. 25. 15:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Abba gondolj bele te hogy akarnád ha közelednének és úgy csináld. Nehéz lesz, mert általában félnek az emberek az ismeretlentől és van, hogy sokszor a hely/idő/kedvük sem ideális.


Ki kell tapasztalni, próbálkozni kell és nem feladni.

2022. ápr. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem, és ha esetleg sikerült, szülőknek mutassam be ?
2022. ápr. 25. 17:37
 5/5 anonim ***** válasza:

"Jó lenne belekezdeni valamiféle párkapcsolatba egy lánnyal"

Miért? Csak azért, nehogy lemaradj a többiek mögött? Neked hogy esne, ha csak ezért kellenél valakinek, tehát ha tulajdonképpen tárgyként akarna használni?

2022. ápr. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!