Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, az mindenképp baj, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, az mindenképp baj, ha egy férfi profiljában van egy autó?

Figyelt kérdés

Bármelyik társkereső appra értem, de most vegyük a tindert, mert az a népszerű.

Hogyha egy férfit érdekelnek a szép, különleges, vagy sportos autók, és betesz képet, hogy jelezze ez is az érdeklődési körében van, akkor miért kell egyből azt hinni, hogy a kocsival akar felszedni nőket?



2022. máj. 14. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, unalmas.
2022. máj. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miért, mi vagyok én valami udvaribolond vagy showman?
2022. máj. 14. 18:43
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerlek. Az vagy?
2022. máj. 15. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nem akarok ezzel senkit leszólni, de nekem mindig jön egy autómatikus ellenszenv ha olyan pasikat látok, akiknek ki van téve az autójuk a profiljukba, ne adj isten még a profilképük is az. Nem tudom miért, pedig lehet tényleg nem menőzésből tette ki, de ah.. Olyan, mintha egy Transformerssel beszélgetnék.
2022. máj. 15. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ellenszenves. A legtöbb férfi akinek autók vannak kipakolva a profiljára, az teljesen rá van akadva a kocsikra, ami nekem negatívum, mert nem akarok mindig mindent meghallgatni a kocsijáról. Most lehet hogy pont te vagy a tízből az az egy autós férfi aki nem ilyen, de nincs kedvem zságbamacskázni.
2022. máj. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszi azt senki, első benyomás az, hogy egy materialista lúzer. Aki annyit tud felmutatni, hogy összenyögött egy autót és erre nagyon büszke esetleg egyéb komplexusokat akar palástolni. Persze, ez még nem kizáró ok, ha van benne valami szimpatikus két sor után kiderül, hogy helytálló volt az ember megérzése vagy nem.
2022. máj. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem az autókról szól az életem, csak szeretek megnézni szép autókat.
2022. máj. 17. 11:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!