Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Találhatok Magyarországon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találhatok Magyarországon akkora társat,amekkora a vágyam?

Figyelt kérdés

Az extrém nagy méretű nők vonzanak csak.Imádom az óriási idomokat,a hatalmas méreteket.A vágyam egy 200 kg körüli kedves,ápolt hölgy.

Már sok helyen próbálkoztam a kereséssel,sajnos sikertelenül.

Bármilyen segítő szándékú válasznak örülnék.

Sportos,normális férfi vagyok.Ilyen az ízlésem.....



2022. máj. 9. 08:33
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
Igazából én nem vitát akartam nyitni,hanem találni egy ízlésemnek megfelelő nőt.Bár a viták sem zavarnak,amíg nem megy át primitívbe a vita.
2022. máj. 9. 11:14
 22/36 anonim ***** válasza:
2022. máj. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
79%

22

A kérdező évente kb. 20-30 kérdést ír ki (évek óta), csak nagyon leleményesen mindig más megközelítéssel.


Én már priviben is megírtam neki, hogy bár nehezen értem meg, de azért valamennyire nyilván megértem. És javasoltam, hogy menjen ki Amerikába. Azt nem akar. Mert nem tud angolul. Mondtam, hogy tanuljon meg. Azt nem.


Tehát az a válaszom, Kérdező, hogy NEM, Magyarországon NEM FOGSZ TALÁLNI ilyen nőt.

2022. máj. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
71%
Egyébként ezt tényleg nem értem. Hallottam, hogy Alaszkában pl. sokkal több férfi van, mint nő. Ha mindenáron meg akarnék ismerkedni egy férfivel, simán kimennék. Ha ez lenne a legfontosabb. De nem az, mert nem fogom itt hagyni az országot, a családot, a barátaimat. Egy felnőtt férfi inkább évekig rinyál, ahelyett, hogy kimenne egy olyan helyre, ahol minden bokorban van egy 150 kilós, minden harmadik bokorban meg egy 200 kiló körüli nő.
2022. máj. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:

Nem olyan egyszerű kimenni Amerikába.Jól érzem magam Magyarországon,s hiszek abban,hogy itt is találok nekem megfelelő párt.Tudom,hogy vannak nálunk is ekkora nők,nyílván sokkal kisebb számban,mint Amerikában.

Ha találok ilyen hölgyet,nem fogok kiírni erre vonatkozó kérdést.

2022. máj. 9. 11:45
 26/36 anonim ***** válasza:
84%

25

És évek óta nem találsz. 10 év múlva lehet, hogy fel sem fog már állni.

2022. máj. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%
Apolt 200kgos? Be se ferne a kadba vagy a zuhanyzoba 😅
2022. máj. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
Tévedsz! Az említett majdnem 200 kg-os párommal együtt fürödtünk a sarokkádban,de szállodában zuhanyoztunk is együtt.Amúgy mindig tiszta,ápolt volt.
2022. máj. 9. 14:45
 29/36 anonim ***** válasza:
100%
Jo hat ha van eleg penz medencere neki meg kifutora xd akkor az mas
2022. máj. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%
Bar sztem el se eri magat mindenhol szal gondozo is kell
2022. máj. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!