Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet esélyem Magyarországon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyem Magyarországon megtalálni az akkora társamat,amekkora az álmom?

Figyelt kérdés

Az a vágyam,hogy találjak egy extrém nagy méretekkel rendelkező/170-180 kg+-os/ intelligens, kedves hölgyet. Sportos férfi vagyok,s csak az ilyen testalkatú nők vonzanak,ők tetszenek.Talán a gyakorin van fent ilyen hölgy.

Privátban is nyugodtan írhat,aki szívesen ismerkedne.



2022. ápr. 23. 12:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem egyszerűbb lenne egy átlagos duci csajt keresni akin látszik hogy hízásra hajlamos és felhízlalhatnád.


Azért 180 kg az pénzbe kerül ahhoz enni kell rendesen.

2022. ápr. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem akarok felhízlalni senkit. Én olyan nőt keresek,aki ekkora.
2022. ápr. 23. 12:56
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Aki ilyen kövér, az valószínűleg más téren is igénytelen. Olyan meg neked nem kell, ugye?
2022. ápr. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem vagy kompromisszumkész. Így pedig jó eséllyel nem lesz sose párod.
2022. ápr. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Miért lenne igénytelen? Számtalan oka lehet annak,ha valaki ekkora.Hormonális problémák,pszichés gondok stb. Nem értem miért gondolják sokan azt,hogy az a nő,aki extrém túlsúlyos,az igénytelen,ápolatlan?

Szerintem egy 200 kg körüli nő is lehet ápolt,csinos,igényes.

2022. ápr. 23. 13:27
 6/15 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam kompromisszumkész lenni.Randiztam 125 kg-os nővel,de kicsi volt nekem,nem hozott lázba.Tudom ez furcsa a legtöbb embernek,de mit csináljak,ha nekem csak az extrém nagy nők jönnek be.
2022. ápr. 23. 13:35
 7/15 anonim ***** válasza:
47%

"Szerintem egy 200 kg körüli nő is lehet ápolt,csinos,igényes."


Egy 170-200 kilós ember beteg. Lehetősége sincs, hogy csinos legyen, ha járni is alig (vagy egyáltalán nem) bír. Ha te a saját szexuális vágyaidat a másik ember egészsége fölé helyezve hozzájárulsz eennek a kóros állapotnak az előidézéséhez és/vagy a fenntartásához, az nagyon felelőtlen és önző dolog, és most finoman fogalmaztam.

A parafíliáddal menj szexuálpszichológushoz.

2022. ápr. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
20%

"Szerintem egy 200 kg körüli nő is lehet ápolt,csinos,igényes."


Nem, nem lehet. Minden dagadt ember ápolatlan, ronda, igénytelen.

2022. ápr. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Már többször leírtam ezen az oldalon:volt 192 kg-os kedvesem,bejárt dolgozni,főzött,takarított,sétáltunk stb.A vérképe jobb volt,mint az enyém./88 kg vagyok/ Az egy óriási tévhit,hogy egy 200 kg-os ember mozgásképtelen.Nyílván nem tud futni,hamarabb elfárad,de nem életképtelen.

Aki nem tud mozogni,az már közel 300 kg.

Amúgy az exem mindig ápolt volt,jó illatú,igyekezett csinosan öltözni.

Akinek nem tetszenek a kövér nők,nyílván nem találta volna csinosnak.

Számomra az volt.

2022. ápr. 23. 18:06
 10/15 anonim ***** válasza:
Talán tud járni, de súlyosan, kórosan elhízott! Ami bizonyítottan jelentős egészségügyi kockázattal és a várható élettartam lerövidülésével jár.
2022. ápr. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!