Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet esélyem Magyarországon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyem Magyarországon megtalálni az akkora társamat,amekkora az álmom?

Figyelt kérdés

Az a vágyam,hogy találjak egy extrém nagy méretekkel rendelkező/170-180 kg+-os/ intelligens, kedves hölgyet. Sportos férfi vagyok,s csak az ilyen testalkatú nők vonzanak,ők tetszenek.Talán a gyakorin van fent ilyen hölgy.

Privátban is nyugodtan írhat,aki szívesen ismerkedne.



2022. ápr. 23. 12:30
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Én is tudom,hogy nem egészséges 200 kg-nak lenni.De túl van misztifikálva. A stressz,állandó fogyókúrázás,cigarettázás stb. legalább ilyen veszélyes.

Amúgy van 160 kg körüli férfi ismerősöm,61 éves,szerintem semmi baja.

2022. ápr. 23. 19:05
 12/15 anonim ***** válasza:

I have a dream, I still have a dream. :))


[link]

2022. ápr. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Igénytelen!? 90 kilós vagyok, igényesebb vagyok, mint némely 50 kilós ismerősöm. Ne vicceljünk már. Nálam pl .: hormonális zavar miatt nem megy a fogyás.


De mindig tiszta, illatos vagyok és adok magamra.


Annyira buták egyes emberek!

2022. ápr. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Magyarországon sokan megbélyegzik a kövér embereket,mintha bűnözők volnának.

Amúgy is sok hátrány éri őket,emellett még gúnyolják,cikizik őket.

Ezeket tapasztalatból írom,mert több kifejezetten kövér kedvesem volt.

2022. ápr. 26. 12:27
 15/15 anonim ***** válasza:

Csak tudod ebben számomra az a poén, hogy az igénytelen dohányos embereket miért nem?


Lehet valaki 50 kg, ha bűzlik a cigitől.. na az az igénytelen.

2022. ápr. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!