Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Találhatok Magyarországon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találhatok Magyarországon akkora társat,amekkora a vágyam?

Figyelt kérdés

Az extrém nagy méretű nők vonzanak csak.Imádom az óriási idomokat,a hatalmas méreteket.A vágyam egy 200 kg körüli kedves,ápolt hölgy.

Már sok helyen próbálkoztam a kereséssel,sajnos sikertelenül.

Bármilyen segítő szándékú válasznak örülnék.

Sportos,normális férfi vagyok.Ilyen az ízlésem.....



2022. máj. 9. 08:33
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
A 200 kg azért elég extrém, jóval nagyobb merítési lehetőség esetén is nehéz dolgod lenne.
2022. máj. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
83%
200kg-val hogy lehetne valaki ápolt? Állandóan bepállik mindenhol ahol egymásra lóg a bőre. Kiütések, kelések, stb. Pfejj.
2022. máj. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
92%
200 kg az brutális szerintem ilyen nő elég kevés van vagy ha van, akkor az ágyhoz kötött. Még férfiban is durva a majdnem 200 kg, egyik ismerősöm volt 195 kg és még magas is volt, de az sem volt szép látvány, ha ehhez veszel egy nőt, aki mondjuk 160-170 cm között van, hát az már mozogni se tud nagyon... szerintem inkább add lejjebb 150 kg körüli nő rengeteg futkozik az utakon.
2022. máj. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
91%
Az ország több, mint fele túlsúlyos. Annyira nem nehéz kövér nőt találni...
2022. máj. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

Szerintem egy kövér nő is lehet ápolt,tiszta.

Aki ágyhoz kötött,az már 300 kg-os kb.

2022. máj. 9. 08:46
 6/36 anonim ***** válasza:
100%

5

Egy ennyire kövér nő azért már jóval nehezebben tudja tisztán tartani magát, mint egy átlagos testalkatú.

Arról nem is beszélve, hogy nekik már legtöbbször (!) motivációjuk sincs arra nézve, hogy ápoltak, szépek legyenek.

De persze találhatsz az elvárásaidnak megfelelő párt, csak valószínűtlen...

2022. máj. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%

Wow.

165 centis 140 kilós unokatesóm már gurul. Bár sok az országban a túlsúlyos, az igazi bálnákból kevés van.

2022. máj. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
91%
Mindig bedől vki ezeknek az ordas provokációknak, úgy kell nekünk.
2022. máj. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

8-as:nem tudom mire gondolsz!

Nehezen hihető talán,de nekem tényleg tetszenek az ekkora nők.

Szépnek,vonzónak látom őket.Nem tehetek róla.....

Örülnék,ha privátban írna nekem egy ilyen alkatú hölgy.

2022. máj. 9. 09:13
 10/36 anonim ***** válasza:
86%
Ha van is itt ilyen nő, nem fog neked írni. Senki nem akar a másik ember fétisének tárgya lenni
2022. máj. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!