Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok, ha lenne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, ha lenne egy "incel positivity" mozgalom, az mennyire segítene elfogadni önmagukat, illetve elfogadtatni az incelséget a társadalommal?

Figyelt kérdés
A "body positivity" mozgalomhoz hasonlóan kellene elképzelni.

2022. máj. 8. 18:45
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
79%

Egyébként:

https://www.youtube.com/watch?v=ckjoKSjQnnk

(vannak még jó videói)


Tessék végighallgatni. :)

2022. máj. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
15%

"Tehát akkor 10 éve DÖNTÖTTÉL úgy, hogy incel leszel. Köszönöm. :)"



Nem, 10 eve ismertem fel, hogy az voltam mindig is. Illetve azt, hogy rajtam kivul tobbmillioan vannak ilyen helyzetben.....



Amugy jovok neked egy uzivel, nem felejtettem el :)



37F incel

2022. máj. 9. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
87%

42: Már régóta várom! :)


Nem, 10 éve döntöttél úgy, hogy determinálod és felcímkézed magadat. Bármikor lehetne ezen változtatni, hogy másképp döntesz, fejleszted magadat, olyan közegbe helyezed át magadat akikkel előre mentek és nem hátra. (pun intended! :D) :)

2022. máj. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
79%

Jézusom... Hát pedig de, úgy döntöttél, hogy incel leszel, mert az incel nem azt jelenti, hogy nem voltál még nővel, hanem hogy beteg, gyűlölkődő, gondolkodásmódod van. Azt meg, hogy milyen ideológiát követsz te választod ki.

Van nekem olyan fiú barátom, aki nőhöz még szólni se nagyon szólt korábban, mégis nagyon szuperül el tudunk beszélgetni és nem az minden második mondata, hogy brühühü, egy szánalmas nyomorult vagyok - mert egyáltalán nem az, egy nagyon értékes ember.


A hardcore incelek viszont fél lépésre vannak az erőszaktevőktől, úgyhogy gondolkozz már, hogy minek hívod magad és milyen közösséghez akarsz tartozni. Lehetnél normális ember is (megint, utoljára: nem határozza meg egy ember értékét, hogy hány nővel volt már).

2022. máj. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
65%

"az incel nem azt jelenti, hogy nem voltál még nővel"



De, azt jelenti.



Amugy a fiu baratod miert nem tetszik a noknek, ha kulonben ertekes ember?



37F incel

2022. máj. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
72%

Ja, az Urban Dictionary szerint, de egy normális ember nem hívja magát annak, mert a közvéleményben az incelek elkorcsosult emberek akik jócskán rászolgáltak a megítélésükre. Meg a szingli, sikertelenebb fiúkat nem ítéli el senki, nem nézi le senki, miért akarnátok egy olyan közösségbe tartozni, amit mindenki megvet, ha nem is illetek bele?


Azért, mert még nem volt szerencséje és nincs elég önbizalma. Nem azért, mert minden nő ribi akiket Chadek dugnak orrba-szájba.

2022. máj. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
75%

"az incel nem azt jelenti, hogy nem voltál még nővel"

Nem bizony!

Hanem azt, hogy olyan lelki állapotban van, hogy nem is lesz soha nővel.

Ez bizony elég nagy különbség!

2022. máj. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
3%

#46



Szerinted ez okes igy, hogy egy ertekes embert a nok ilyen aljasul kiaraznak a parkapcsolati piacrol? Ha igen, akkor nem szoltam......



37F incel

2022. máj. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
80%

Az a helyzet, hogy az incelek nem pozitívak semmilyen tekintetben.

Attól függetlenül, hogy mit tettek velük - az energiavámpírokat NEM SZERETI SENKI.

Mást is megrángatott az élet, mégis képes normálisan viselkedni, de egy incel nem.

Az egyetlen normális dolog, amit csinálhatnának, hogy abbahagyják a folyamatos nyígást mindenféle anonim fórumon, és megpróbálják rendbe rakni az életüket.

Tanácsot már bőven kaptak hozzá!

2022. máj. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
91%

48

És mi alapján döntjük el, hogy ki értékes és ki nem?

2022. máj. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!