Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok, ha lenne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, ha lenne egy "incel positivity" mozgalom, az mennyire segítene elfogadni önmagukat, illetve elfogadtatni az incelséget a társadalommal?

Figyelt kérdés
A "body positivity" mozgalomhoz hasonlóan kellene elképzelni.

2022. máj. 8. 18:45
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
84%
*az inceleknek... ez lemaradt :)
2022. máj. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
13%

"Te tudsz választani, hogy incelnek hívod magadat"


nem tudok, ahogy egy balkezes ember sem tud választani, hogy balkezesnek hívja magát. aki incel, az nem önszántából incel. nincs választásom.


a "ti" alatt téged és az itteni habzó szájjal gyűlülködő incelfóbiásokra gondolok nyilván.


amúgy meg incelként had tudjam már, hogy kik az incelek és mit gondolnak. nyilvánvalóan ha te wikipédiáról olvasol az incelekról, akkor fingod nincs a témáról. én 10 éve vagyok incel közösségekben. a többségünk egyáltalán nem olyan, mint amilyennek ti beállítotok minket.

2022. máj. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
93%
Az incelekben semmi pozitív nincs. Léteznek, oké. Ez kétségtelen. El van fogadva a létezésük. De kit érdekelnek?
2022. máj. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
90%

"nem tudok, ahogy egy balkezes ember sem tud választani, hogy balkezesnek hívja magát. aki incel, az nem önszántából incel. nincs választásom."


A balkezesség fizikai állapot még mindég...

Akkor is te választásod, te magad döntötted el, hogy incel leszel, nem állt senki mögötted gépfegyverrel, hogy mostantól az leszel. Saját elméd börtönében vagy. :)


Hahó! Még mindig egyedül írok, nem vagyok többen! Mi az a ti? :)

Azt meg én tudom, hogy miket olvasok. ;)

2022. máj. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
9%

"te magad döntötted el, hogy incel leszel"


te tudod mit jelent az incel? azt hogy nem a saját döntéséből cölibát, hanem akaratlanul, mert nincs lehetősége nem annak lennie.


"Még mindig egyedül írok, nem vagyok többen! Mi az a ti? :)"


a "ti" alatt téged és az itteni habzó szájjal gyűlülködő incelfóbiásokra gondolok nyilván. (de ezt már leírtam a 22-ben)

2022. máj. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
93%

22

De kinek a felelőssége, hogy ennyire negatív kép alakult ki rólatok?

Oké, a Wikipédiát az incelek esküdt ellenségei szerkesztik (már ez az összeesküvés elémélet egy red flag, de monduk, hogy így van), a médiából akkor hallunk rólatok, amikor épp lemészároltok pártucat embert, itt a GyK-en meg folyamatosan gyűlölködtök és a nők szabadságának korlátozásáról hadováltok.

Na ezek után te mondd meg, hogy mit kéne érezni veletek szemben...

2022. máj. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
87%

25: Én nagyon jól tudom, hogy mit jelent...


Akkor kezdjük az elején...


Miért lettél incel?

2022. máj. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
94%

"...nem tudok, ahogy egy balkezes ember sem tud választani, hogy balkezesnek hívja magát. aki incel, az nem önszántából incel. nincs választásom."


De van. Hívhatod magadat szinglinek, mint minden normális ember, aki épp nincs párkapcsolatban.

2022. máj. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
20%

27: mert nincs és nem is volt olyan nő, aki párkapcsolatba lépne velem


(asszem te szoktad mondogatni, hogy akkor el lehet menni prostihoz, ami igaz, de itt nagyon nem a fasz a pinában a lényeg)

2022. máj. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
22%

"minden normális ember, aki épp nincs párkapcsolatban"


aaahahahahah, szerinted én ÉPP nem vagyok párkapcsolatban? komolyan azt hiszed hogy már volt 4-5 exem csak most épp szingli vagyok pár hónapja? :) elképesztő milyen álomvilágban éltek. SOHA nem volt barátnőm, SOHA nem szexeltem, SOHA nem kellettem senkinek, SOHA le se szart senki, kivéve most, amikor démonizálni kell a szűz sikertelen pasikat.

2022. máj. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!