Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a femcelek összeházasodnána...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a femcelek összeházasodnának az incelekkel akkor mindenki jól járna?

Figyelt kérdés

2022. máj. 1. 16:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
10-es, nem, és ezért butaság a kérdés. Mindenki számára vonzó partnert keres. Ezért megy itt a hiszti, mert sokan nem fogják fel, hogy nekik hiába kell a szép, a szépnek is a szép kell.
2022. máj. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

#10


"Képes valaki pusztán azért vonzódni egy csúnya emberhez, mert ő maga is csúnya?"


Legtöbb csúnya nem így fogja fel. Régen irogattam egy fórumra, ahol hozzám hasonló ronda emberek voltak (nők és férfiak egyaránt). Számomra az volt az alap, hogy ha nőkről van szó, akkor csakis szép nőkről lehet szó. Amíg nem láttam képeket nekem le se esett, hogy ezek a srácok, amikor nőkről beszéltek igazából totál ronda nőkről beszéltek és hogy náluk semmi esély... Végül mindegyiknek lett nője/felesége (rondák). Nekem nem. Vajh miért :). Szóval igen, én úgy gondolom (és az utcán járva is ezt látom), hogy a legtöbb ember a saját szintjéről választ és biztos vagyok benne a legtöbb embernek ez elég is. Van 1-2 hülye (mint én), akinél valami fejben nem stimmel és többet akar. Hát az egyedül is fog maradni.


Tegyük hozzá gyorsan, hogy a legtöbb ember kb. átlagos vagy szép, mert hát... abból van a legtöbb. Ronda ember nincs annyi úgyhogy olyan sok rondát se látok az utcán.

2022. máj. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
94%
Ha kölcsönösen lejjebb adják az igényeiket és hosszútávon együtt tudnak működni(szeretni tudják egymást), akkor van rá esély!
2022. máj. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
61%
Nincsenek femcelek.
2022. máj. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

#14


Vannak, az ide kommentelgető nők 90%-a is femcel.

2022. máj. 2. 17:14
 16/18 anonim ***** válasza:
65%
És ezt miből szűrted le? :D Biztos vannak olyanok is de az a 90% húzós 😂😂
2022. máj. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
58%
15: az ide írogató nők nagy része párkapcsolatban élő bölcsész (kismama) akik továbbra is szeretnék folytatni harcukat a férfi nem ellen, vagy egyszerűen csak idetévedtek és látják az elmebajt.
2022. máj. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
94%

3-as: Rengeteg értékes és kevésbé értékes tanácsot kapnak, de csak az önigazolást kell nekik, nem a tanács. Hiába ír le valaki teljesen eltérő saját tapasztalatokat, amik nem egyeznek az incelek beidegződéseivel (például, hogy rengeteg kevésbé vonzó férfi talált magának nőt, mert épített a személyiségére), az ilyeneket az incelek egyszerű véletlen, elszigetelt eseteknek tekintik, és erősen lekicsinylik a személyiség szerepét a pártalálásban. Pedig nem egy, hanem rengeteg ilyen példa van!

Amíg ennyire ragaszkodtok a fixa ideáitokhoz, addig sosem fogtok semmit sem megfogadni, csak tovább vitatkozni.

Én is a legjobb tudásom szerint adtam jó pár tanácsot már ezen a fórumon, de az illetők kivétel nélkül vagy csak ellenérveket hoztak fel (vagyis hogy nekik van igazuk, a körülmények a hibásak), vagy nem hittek nekem, vagy egyszeri véletlennek titulálták azt a "csupán" 4-5 ellenpéldát, amit felhoztam a beidegződéseikre.

És sok ember már kezd belefáradni a tanácsokba, és indulatos lesz, mert jól tudják, hogy csak az önigazolásért jártok ide.

2022. máj. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!