Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összeházasodnál olyannal, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeházasodnál olyannal, aki a világ összes nyelvén beszél, kivéve magyarul, és soha nem is beszélhet magyarul?

Figyelt kérdés
Ne gyertek azzal az egyértelmű ténnyel, hogy ilyen nem létezik. Nem csak valós dolgról lehet kérdezni.
2021. jan. 16. 01:33
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
28 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31%
Életszerűtlen, főleg az elemi logikát nélkülöző kérdés. Ha a világ összes nyelvén beszélne (ami lehetetlen), akkor magyarul is beszélne.
2021. jan. 16. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mit nem értesz azon, hogy kivéve?
2021. jan. 16. 01:50
 3/13 A kérdező kommentje:
Szerinted szerintem ez életszerű és lehetséges?
2021. jan. 16. 01:51
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
A ferjem nem tud egy szot sem magyarul, viszont tobbezer nyelvet ugye senki sem beszel. Az se zavar, hogy orszagokon belul tobb etnikum el onallo nyelvekkel, es csak Kinaban mennyi nyelv van?
2021. jan. 16. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%

Persze, mivel en is beszelek idegen nyelvet.



36F incel

2021. jan. 16. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, én beszélek angolul. Ha pedig kell megtanulok még mást is. 30f
2021. jan. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
a kerdes hulyeseg, ettol fuggetlenul tegyuk fel, h lenne ilyen, a valasz igen. mivel jol beszelek angolul, nem lenne gond, nyilvan nem olyan, mint az ember anyanyelve, de ha minden mas stimmelne, ez nem lenne akadaly.
2021. jan. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen, természetesen. A volt férjem csak angolul beszélt, ami számomra nem gond, ugyanolyan jól ki tudom magam fejezni angolul mint magyarul. És még beszélhetnénk olaszul is, és végre motiválva lennék, hogy megtanuljak héberül mert akkor úgy is diskurálhatnánk. Esetleg spanyolul. Imádnám!
2021. jan. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Simán, eddig is csak egy pasim tudott magyarul.
2021. jan. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sokszor gondolkodtam ezen, két idegen nyelven beszélek, egyiken felsőfokon, de nekem hiányzik a természetesség, azok a "bennfentes" viccek, amiket az anyanyelvi szinten beszélő emberek(azonos szellemi szinten azonos környezetből érkezve) képesek egymással produkálni, illetve a nyelvet, amelyiket jobban ismerem rendkívül szegényesnek és kevésbé kifejezőnek érzem, mint a magyart. Megértetem magam, elbeszélgetek jópár dologról, nem is esik nehezemre a mondatalkotás, de valahogy az anyanyelv az anyanyelv, nekünk pedig mázlink van a magyarral.. Minél idősebb leszek, annál jobban élvezem magyarul kifejezni magam.
2021. jan. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!