Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől lett ilyen fura a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lett ilyen fura a párkapcsolati, társkeresési világ?

Figyelt kérdés

Nem igazán tudok az egész helyzettel mit kezdeni és nagyon azt látom, hogy az emberek lángoló fejjel rohangálnak össze vissza, 0 energiát fordítva az érdemes dolgokba és mindenki a legjobbat akarja.

Írok tipikus példákat:

- Sok nő sír a legjobb srácok után. Azok közül sokan csak szexet akarnak, de azért pár mondat után hisznek nekik. Újra és újra pofára esnek.

- Sok srác csak azért van együtt bizonyos lányokkal, mert épp ők voltak elérhetőek. Gyakorlatilag szerelem nélkül éldegélnek kapcsolatban.

- Érzelmileg is mintha megfordultak volna a nemek. Alig látok őszinte sírást nőktől. Kiszemeltek után sírnak, esetleg szakításkor 1-2 napig, aztán már másnál vigasztalódnak. Ezzel szemben, egy csomó srácot látok, akik akár hónapokig is szenvednek egy szakítás után és nem is akarnak más csajjal még szexet sem.

- Ha gond van, szinte mindenki dobbant, ha teheti. Senki sem melózna a másikért. Ha meg, valaki mégis melózna, akkor azt tuti, hogy ott vágják át, ahol csak lehet.

- Mély ismerkedéseket is alig látok már. Ott a tinder, esetleg valami buli és ennyi.


Én meg csak állok és nem tudom, hogy ezzel mégis mit kezdjek. Férfiként fel kéne mutatnom egy csomó dolgot, hogy aztán vagy összejöjjön a dolog, vagy sem. Voltak kapcsolataim, most is van rám jelentkező, de már előre látom, hogy mire futna ki az egész, amihez meg semmi kedvem.

Ti hogy találtatok normális kapcsolatot? Mit ajánlanátok másoknak? Ha most kéne keresnetek valakit, akkor mit csinálnátok?



2021. jan. 2. 03:05
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
(Nem azt mondom, hogy régen minden jobb volt, mert ott is voltak problémák, csak más jellegűek. Most viszont, lehetőség lenne jobb kapcsolatokat kiépíteni, mégsem látom erre a hajlandóságot.)
2021. jan. 2. 03:15
 2/29 anonim ***** válasza:
97%

"Férfiként fel kéne mutatnom egy csomó dolgot, hogy aztán vagy összejöjjön a dolog, vagy sem."

Ha átlagos csajt akarsz, akkor igen. Ha normális csajra találsz, ő is olyan lesz mint te, s csak néz, h mi van a többi emberrel.


"Ti hogy találtatok normális kapcsolatot?"

Az első barátnőm teljesen véletlen találtam meg, a legjobb barátom mutatott be neki csak úgy.


"Ha most kéne keresnetek valakit, akkor mit csinálnátok?"

Most keresek valakit. Várok, figyelek az utcán, online, ha találok olyat akiben látok valamit, ráírok, élőben meg odamegyek. Ha nincs ilyen lehetőség, akkor a helyzet elfogadása jön.

2021. jan. 2. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

"Ha átlagos csajt akarsz, akkor igen. Ha normális csajra találsz, ő is olyan lesz mint te, s csak néz, h mi van a többi emberrel."

Az a baj, hogy nem igazán látok normális csajt. Ha pedig az illető lány normális, akkor még több elvárása van. (Valószínűleg teljesen jogosan is.)


"Az első barátnőm teljesen véletlen találtam meg, a legjobb barátom mutatott be neki csak úgy."

Nálam is hasonló a helyzet. Volt, akit ismerős mutatott be. Volt, akivel véletlenül kezdtem el beszélgetni. Volt, aki bejelölt, mert unatkozott. Voltak jó pillanatok, de a végén mindegyikből kibukott, hogy nagyon nem okésak a dolgok. Volt, aki pszichésen nem volt rendben. Volt, aki hiába adta elő, hogy szerelmes, nem volt igazán az és máshoz ment. Volt, akinél hamar átjött, hogy ő simán elpunnyadna velem és nem lenne egy élvezetes kapcsolat.

A környezetemben is azt látom, hogy hiába megy a direkt, célzott párkeresés, azokból inkább negatív kapcsolatok lesznek, de a véletlenekből pozitívak. Persze, ott sem feltétlenül és fordítva is előfordul. Viszont, egyre kevesebb véletlent látok...


"Most keresek valakit. Várok, figyelek az utcán, online, ha találok olyat akiben látok valamit, ráírok, élőben meg odamegyek. Ha nincs ilyen lehetőség, akkor a helyzet elfogadása jön."

Ez mennyire működik? Ha valakit facén bejelölök, én leszek a 100. nyomi, aki épp nem néz ki jól. Élőben is elég negatív élményeket olvasni itt. (Persze, egy hábibuli más, ott nyitott a közeg, ott simán tudtam mindig ismerkedni, maximum nem jött be az illető személyisége.)

2021. jan. 2. 03:35
 4/29 anonim ***** válasza:
4%

PASIK:

- Be kéne lőni a szintet, de reálisan ám! Nem várni Zsédát, ha a boltos Kati is magas labda.

- Nem kéne becsicskulni. A nő tudja csak meg, hogy ez egy menüs étterem. Vagy kell a napi menü, vagy keressen más helyet, már ha beengedik.

- Kéne lóvé.


CSAJOK:

- Be kéne lőni a szintet, de reálisan ám! Nem várni a Rájengoszlingot...de még a cég pénzügyi igazgatóját, a havi 900-as fizuval sem, ha nem vagy elég jó és vonzó csaj (Nem vagy fullos. Apád nem pénzes. Nem olyan helyen melózol, hogy el tudsz intézni komoly dolgokat a pasi cégének....)

- Tartás. Azaz ne kezdj színesekkel!

- Ne akarj esküvőt sem babát, pláne ne a 3. randin!

- Könyörgöm, öltözzetek már úgy, mint egy NŐ!!!

- Tudd hol a helyed! Ne legyél femináci!!!

2021. jan. 2. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

A szint belövésével egyetértek. Nagyon fura, hogy sokan nem veszik le, hogy a másik épp csak szexet akar ilyesmik miatt.


Még egy fura példa, amit itt is rendszeresen látni: Elég tipikus felállás, hogy a férfi kérdezők arról írnak, hogy ismerkedjenek, míg a női kérdezők arról, hogy ilyen vagy olyan rossz pasival annak együtt.

2021. jan. 2. 03:41
 6/29 anonim ***** válasza:
35%

5.-re, 4. vagyok.


Szint.


SOK nő, a büfé diplomájával azt hiszi, hogy ő valami szuper értelmiségi, nagyvilági, tanult NŐ. Ekkor jön az, hogy megdugja a nagy céges alfa csődör, és a lányka egója az egekbe száll, és onnantól elhiszi, hogy ő a MISSKIRÁLYLÁNYWONDERWOMANSZEXISTENNŐ. Majd belövi szintjének a Rajengoszlingot. Majd pedig pár év, és: [link]

2021. jan. 2. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
57%

"Az a baj, hogy nem igazán látok normális csajt."

Igen, ez fundamentális probléma amikor párt keresel, hogy igazából NINCS potenciális partner. De ha jó kapcsolatot akarsz, ez van. Ha meg lentebb adod a lécet, akkor meg kell tanulnod azokat a technikákat, mellyel egy primitívebb nőt le lehet nyűgözni, a szemében egy jó képet alkothatsz magadról s megkaphatod.


"olt, akit ismerős mutatott be. Volt, akivel véletlenül kezdtem el beszélgetni. Volt, aki bejelölt, mert unatkozott."

Ezen is gondolkodtam, hogy mindig a véletlen útján jöttek be az életembe a lehetőségek, nem akkor, amikor aktívan kerestem.

Én borzalmasan sok lánnyal beszéltem már, de nagyon kevéssel jutottam el ideális szintre. Emlékszem volt egy lány, akivel alakult, de amikor félreértett engem és azt hitte rosszat csinálok, kiabált, háborgott, teljesen kifordult magából, és utána NEM esett le neki, hogy viselkedett és úgy érezte én csak a rosszat látom benne és hibáztatom. Nagyon csalódtam, mert volt tapasztalatom előtte nagyon jó lánnyal és tudtam, milyen lenne az ideális partner.


"Ez mennyire működik?"

Semennyire. XD Konkrétan nem tudok mit tenni, csak várni, hogy hátha az élet úgy adja a dolgokat, azon kívül hogy a legjobb oldalamat adom.


"Ha valakit facén bejelölök, én leszek a 100. nyomi, aki épp nem néz ki jól."

Oké, ha leadjuk a lécet és úgy ismerkedünk, akkor felszínes trükkökkel szerintem el lehet nyerni a nőt könnyedén. Úgy írsz, ahogy szereti, kiismered őt, előnyös képet mutatsz magadról, jó "pick-up" szöveget nyomsz be neki, flexelsz de úgy hogy közben szerénykedsz, stb.


Szóval szerintem, ha nem csak szexelni akarsz hanem minőségi kapcsolatot, akkor igazából nem tudsz semmit se tenni, mert teljesen véletlentől függ, hogy mikor jön egy olyan ember, akivel megértitek egymást és szimpatizáltok.


Én emiatt már nagyon sok specifikus csoportba és közösségbe is benéztem, hátha az ottani lányok közül már tudok válogatni. De hiába bármiféle szűkítés, a csaj foglalkozhatott pontosan ugyanazzal amivel én és lehetett ugyanolyan a személyiségtípusa, akkor sem volt olyan lelki világa mint nekem, amivel meg tudtuk volna egymást érteni.


https://www.youtube.com/watch?v=R7Jv43MlGd4

2021. jan. 2. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Úgy tűnik Arthur, hogy kb. ugyanabban a helyzetben vagyunk. Amiket leírtál, mintha én írtam volna.

Az megy, hogy valakiket befűzzek, de valahogy nem érzem az igazinak. És most nem is vagyok olyan hangulatban, hogy menne.

Az is ismerős, hogy minden jól alakult, aztán bumm, csalódás a másik személyiségében. Gondolom, ez azért van, mert mindenki jobbnak próbálja előadni magát.


"Szóval szerintem, ha nem csak szexelni akarsz hanem minőségi kapcsolatot, akkor igazából nem tudsz semmit se tenni, mert teljesen véletlentől függ, hogy mikor jön egy olyan ember, akivel megértitek egymást és szimpatizáltok."

Attól félek, hogy ez igaz... :/

2021. jan. 2. 04:05
 9/29 anonim ***** válasza:
91%

Örülök ha együtt tudsz akkor érezni.

Ez a megpróbáltatás is csak az élet egyik része. Nem tudni mi lesz, hogy lesz, de vágyunk valamire, amit nem kapunk meg. Segít türelmet gyakorolni.

2021. jan. 2. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

rossz a megkozelitesed

Nem az emberek lettek ilyenek, hanem a helyzethez alkalmazkodik mindenki. Barki talalhat part maganak barmikor az internet segitsegevel, eppen ezert nem csak a kapcsolatok lettek felszinesek, hanem a tarskereses is. Tul nagy a választék es vagy leadsz az igenyeidbol vagy a 47. probalkozasra talalsz olyat, akit keresel.

2021. jan. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!