Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy fordulhat egy nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fordulhat egy nővel ekkorát a világ?

Figyelt kérdés

Hat évig egy pár voltunk, 18-24 éves korunkig. A szerelem elmúlt, én mentem volna külföldre, ő meg maradni akart.

Aztán szakítottunk, a kapcsolatunk továbbra is jó, tudunk egymással kulturáltan beszélni.


Amikor együtt voltunk, akkor neki a mindene a teste volt. Emlékszem, mennyire ellenségesen kezelte a gyerek kérdést. Mondván, hogy a teste tönkremegy, kialakulhatnak nőgyógyászati problémák, felborulnak a hormonok, lógni fog a melle, megereszkedik a bőre, oda lesz az alakja, tönkremegy a haja, stb.

Mindig nagyon belelovallta magát a témába, amikor valaki a jövőről vagy a gyerekvállalásról kérdezte. Előfordult olyan is, hogy napokig csak ezen duzzogott.

A másik ilyen témája a fiatal lányok és az idősebb, de gazdag férfiak kapcsolata volt. Végtelenül elutasító volt ebben a kérdéskörben és szidta a lányokat.


Na, miután külön mentünk, másfél évre rá összejött egy 54 éves férfivel, (az exem most lett 27).

Az utóbbi néhány hónapban nem beszéltünk, erre látom, hogy egy fotózásról posztol, ahol a pasi karolja át a nagy pocakját, és bejelentették, hogy januárban jön a baba.


Nem értem ezt. Hogyan változhatott ekkorát a véleménye?

Ok. Luxusban él, gondolom a pasas nyomására vállalták a gyereket, ő meg nem akar kilépni a kényelemből, vagy valami ilyesmi. Ne értsetek félre, nem ítélem el, csak éppenséggel a korábbi véleményével teljesen ellentétes az, amit most csinál. Szimplán nem értem.


Valami ötlet? Esetleg racionális női magyarázat? Mert férfiként nem igazán értem ezt a dolgot.



2020. nov. 4. 19:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%
Tanuld meg szépen, hogy az emberek - mindkét nem - sokszor nem mondanak igazat. A vehemens tiltakozás csak irigykedés volt azokra akik így élnek és rád volt dühös, mert te ezt nem tudod előállítani, mert csak egy sima ember vagy és nem sikeres.
2020. nov. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
64%

Nekem szinte minden ismerősöm ezt csinálja. Hosszú kapcsolat eljegyzés, házasság, gyerek nélkül. Aztán szakítás. A következővel féléven belül minden megvan.


Szerintem nála a csalódás produkálta. Más volt az életcélotok, szétmentetek, és valahol beleunt ebbe. Mondjuk ki, gazdag, idősebb férfival összejönni könnyebb, mint megdolgozni a sikerért. Ezért utálta eddig azokat az embereket, akiknek az ölébe hullott minden, és most ezért lépett ő is erre az útra.

2020. nov. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
76%
Mindig is erre vágyott, azért szidta, mert nem lehetett az övé.
2020. nov. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
75%
Valtoznak az emberek.
2020. nov. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Oké, az anyagi magyarázat legyen ez, de mi a magyarázat a gyerekre? Már nem félti a testét? Naponta járt kondiba, egy deka felesleget nem viselt el magán, állandóan azon pörgött, hogy mi nem tökéletes rajta. És elátkozta a terhességet annak negatív mellékhatásai miatt, meg egyébként nem is jött ki jól a gyerekekkel, sosem hallottam tőle, hogy ez vagy az a gyerek milyen cuki, más lányok meg folyton erről áradoznak. :D
2020. nov. 4. 19:27
 6/20 anonim ***** válasza:
88%
Az idős-gazdag pasi részére nem tudok mit mondani, viszont a gyerekvállalási kedv az valóban megjöhet az idővel. Amikor összejöttetek, sőt, még amikor szakítottatok is, nagyon fiatal volt, egy olyan kapcsolatban ráadásul, amiben a jövőbeni célok nem egyeztek, ebből azért sejteni lehet, hogy nem igazán volt alkalmas a gyerekvállalásra az egész helyzetetek. Én is most vagyok 27, babával, de nagyjából két évvel ezelőttig nem igazán volt bennem vágy a gyerekre, és én is féltem attól, mit tesz majd a testemmel, a kapcsolatommal ez a fajta változás. De ehhez fel kell nőni fejben is, 18-20 évesen azért a legtöbb lánynak még fontosabb a teste, hogy szép legyen, feszes, kívánatos, tökéletes, és ezzel nincs is baj, de az is teljesen normális, ha egyszer csak bekapcsolnak a hormonok és amikor olyan élethelyzetben van (márpedig ha egy gazdag faszi nője, akkor van olyan élethelyzetben), akkor őszintén, mindenféle külső nyomás nélkül is megkívánja a babázást. Azért az mondhatni az élet természetes velejárója, hogy az emberek idővel változnak, változik a véleményük sok mindenről, a hozzáállásuk, stb. Bizonyára neked is vannak olyan tulajdonságaid, gondolataid, amik mások most, mint 6 vagy akár 8 évvel ezelőtt voltak. Nekem legalábbis biztosan vannak, mert az eltelt időben én magam is értem, változtam, fejlődtem, és ennek megfelelően nem ragadtam le a késő kamaszkorom ábrándjainál és elképzeléseinél.
2020. nov. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
93%
Ha van pénz, gyerek mellett majd dolgozhat a testén. Lesz pénz fizetni a felügyeletet, jó kaját, bérletet a terembe. Ha ki is tartják, akkor meg a nap hátralébő felében billeghet a tükör előtt. Ezzel meg be is lett biztosítva. Ennyi.
2020. nov. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Noren1989 ***** válasza:
23%
Edricus-szal, igaz ritkàn történik ilyen, de most egyet kell értsek.
2020. nov. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
81%
Hát nézd,egy 54 éves pasinak már nem kell ilyen szinten megfelelni,a gyerekkel meg tulajdonképpen bebiztosítja a jövőjét😂
2020. nov. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
95%
#8 pont ezt akartam írni én is :D Vagyis inkább azt, hogy többnyire orbitális baromságokat ír, de most bizony jól szólt.
2020. nov. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!