Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy fordulhat egy nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fordulhat egy nővel ekkorát a világ?

Figyelt kérdés

Hat évig egy pár voltunk, 18-24 éves korunkig. A szerelem elmúlt, én mentem volna külföldre, ő meg maradni akart.

Aztán szakítottunk, a kapcsolatunk továbbra is jó, tudunk egymással kulturáltan beszélni.


Amikor együtt voltunk, akkor neki a mindene a teste volt. Emlékszem, mennyire ellenségesen kezelte a gyerek kérdést. Mondván, hogy a teste tönkremegy, kialakulhatnak nőgyógyászati problémák, felborulnak a hormonok, lógni fog a melle, megereszkedik a bőre, oda lesz az alakja, tönkremegy a haja, stb.

Mindig nagyon belelovallta magát a témába, amikor valaki a jövőről vagy a gyerekvállalásról kérdezte. Előfordult olyan is, hogy napokig csak ezen duzzogott.

A másik ilyen témája a fiatal lányok és az idősebb, de gazdag férfiak kapcsolata volt. Végtelenül elutasító volt ebben a kérdéskörben és szidta a lányokat.


Na, miután külön mentünk, másfél évre rá összejött egy 54 éves férfivel, (az exem most lett 27).

Az utóbbi néhány hónapban nem beszéltünk, erre látom, hogy egy fotózásról posztol, ahol a pasi karolja át a nagy pocakját, és bejelentették, hogy januárban jön a baba.


Nem értem ezt. Hogyan változhatott ekkorát a véleménye?

Ok. Luxusban él, gondolom a pasas nyomására vállalták a gyereket, ő meg nem akar kilépni a kényelemből, vagy valami ilyesmi. Ne értsetek félre, nem ítélem el, csak éppenséggel a korábbi véleményével teljesen ellentétes az, amit most csinál. Szimplán nem értem.


Valami ötlet? Esetleg racionális női magyarázat? Mert férfiként nem igazán értem ezt a dolgot.



2020. nov. 4. 19:16
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
8,10 nem csak azért, mert gyakran ti sem mondtok igazat még magatoknak sem?:)
2020. nov. 4. 19:59
 12/20 Noren1989 ***** válasza:
19%
Nem, nem azért 😃 bàr itt néha szoktam kamuzni, hogy 26centis, meg milliós a fizum 😉
2020. nov. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
80%
Van ám olyan, hogy az ember rájön, hogy ami ellen tiltakozott, az eléggé csőlátású volt és lehet belátta magának, hogy biza a megereszkedett test csak tizedrangú dolog, ha találsz egy jól működő kapcsolatot, ahol van perspektíva.
2020. nov. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
81%

"a gyerekkel meg tulajdonképpen bebiztosítja a jövőjét"


És hogyan? A pasi el is válhat tőle, és akkor csak tartásdíjat kap, magas jövedelmnél pedig nem fizetésarányosan. Exfeleség tartás sincs. Ez nem Amerika. Mehet oda vissza, ahonnan jött.

2020. nov. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
49%

Nem tudom, milyen érzései lehettek irántad. Először azt feltételezném, hogy dühös volt, és "bosszúból" csinálta az egészet. Sok sztorit hallottam már, hogy a nők képesek ilyesmire.


De nem tudni, lehet tényleg egy gold diggerré változott, vagy addig is az volt, csak neked mutatta másnak magát. A helyedben én egyébként tuti szarul érezném magam, olyan fura az egész.

2020. nov. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Az embernek 24 évesen lövése sincs magáról vagy a világról. Ez az oka.
2020. nov. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Az öreg palira nem tudok mit mondani. De a gyerek témára igen. 30 éves leszek. Kb. 26-7 éves koromig hallani se akartam a gyerekről. Aztán valami bekattant nálam. Szokták mondani, a nőkben bekapcsol az anyai ösztön

Lehet hogy vele is ez történt

2020. nov. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal volt még akkor is, mikor szakítottatok. Sokan fiatalon meg vannak róla győződve, hogy nem akarnak gyereket, utána rájönnek később, hogy igen. Az idősebb pasi pedig anyagilag is megadja neki a hátteret. Plusz a pasi kora miatt gondolom nem akartak még éveket várni.
2020. nov. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
87%
Én is 27 éves koromig hallani se akartam a gyerektémáról. Egyik párom mellett tudtam volna először elképzelni a gyereket.
2020. nov. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
18-24 évesen tök természetes hogy valakit nem indít meg különösebben a fészekrakó ösztön. Később meg van akit igen. Ez teljesen normális, nekem kicsit fura hogy szerinted ez fura. :)
2020. nov. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!