Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » "Jó lenne ha te is összeszedné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Jó lenne ha te is összeszednéd magad és keresnél(találnál)magad mellé valakit (akivel összeházasodnál)" Most ezt hogy is kell értelmezni?

Figyelt kérdés

Hallottam már sokat ezt a mondatot,de nem igazán értem.

Talán ha valaki nem foglalkozott sosem a másik nemmel,akkor érteném,hogy eddig nem de most neki kezd. Talán ahogy az elmúlt 5 évben csináltam(meg azelőtt is)az nem jó?-magyarázat kommentben.

Karácsony,családi rokoni összejövetelek időszaka...az elmúlt 5 évben 6-7unokatestvéremnek és húgomnak is esküvője volt,beszélgetések közben természetesen felidéződnek lagzik és a (déd) unokák.

Én 35 leszek unokatestvéreim gyermekeivel nagyon jól megvagyok 3-4évesekkel. Szóval család és gyermek centrikus pasi vagyok.



2020. dec. 29. 00:15
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
13 éves korom óta fontos a párkeresés, 19-30évesen voltak kapcsolataim hosszú és rövid távúak,rengeteget jártam kikapcsolódni szórakozni. Pont 4éve és 1 hónapja volt egy törés az életemben. Abból helyre jöttem. De legtöbb barát már házas gyereke van elvált az utunk. Újakat nem találok ,kollégák házasok. Neten próbálok ismerkedni,de itt nap mint nap leírják mennyire nehéz.
2020. dec. 29. 00:18
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Úgy kéne értelmezni, hogy vannak bizonyos rokonok, akik ebbe nőttek fel, hogy 30 éves korra családapák lettek, te pedig nem illesz bele ebbe ezért addig fogják kérdezgetni hogy mi a helyzet amíg meg nem házasodsz.


A másik dolog pedig az, hogy lehet hogy te 70 éves korodig tudsz gyereket nemzeni, viszont a veled egykorú nők (35 körül) már nagyobb eséllyel veszélyeztetett terhesek és fel is kéne nevelni azt a gyereket, szóval ha tényleg család és gyerekcentrikus vagy, akkor el kéne kezdeni keresni egy nőt akivel összeházasodsz 1-2 éven belül.


Ha viszont nem szeretnél biológiailag saját gyerekeket, akkor nem kell sietni.

2020. dec. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
33%

Hagyd őket. Amíg nem tudsz újra szerelmes lenni, addig nem vagy túl azon a törésen.

A rokonok mindig mindenbe beleszólnak. Ha majd lesz partnered, akkor azt fogják kérdezgetni, mikor lesz már az esküvő? Ha lesz esküvő, utána azt fogják kérdezgetni, miért nincs még gyereketek? Ha már lesz gyereked, akkor elkezdenek cseszegtetni, hogy mikor lesz már tesó és ha netán kifejted, hogy nem akartok több gyereket, akkor elmagyarázzák, mennyire kiszúrsz a gyerekeddel, aki egyedül fog maradni a világban.

2020. dec. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm 2es. Na ez így 35 körül fura,mert a 20on éves lányok nagy része (aki nem foglalt) gyerekes,komolytalan,mivel 1-5-2év eltelik minimum az első randi és a gyerek születése közt picit le van korlátozva az életkor.
2020. dec. 29. 00:32
 5/13 anonim ***** válasza:
8%
Ki az a marha aki egykoru not venne el? Mar csak ugy kerdezem.. mar dednagyapam 16 evvel fiatalabb lanyt vett el? Pedig Nagyapam is 1905 ben.. tehat ugy korban inkabb XIX szazad
2020. dec. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Még olyan marha is van, aki idősebb nőt elvesz, én pl. 2,5 évvel idősebb vagyok a férjemnél.:))) Ettől függetlenül mindig is a 6-8 évvel idősebb férfiak voltak a zsánereim, csak az életem másként alakult. Szóval szerintem is jobb, ha a nő fiatalabb.
2020. dec. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

3as. Tudnék én szerelmes lenni,de nem kellek senkinek.khhhh akinek kellenék azok nekem nem.

Törésen csak részben vagyok túl meg par hónapra itthon ragadtam, tényleg annyi van hátra hogy megtaláljam a tökéletes házikót.

Viszont idős beteg nagymamám ide költözött a szomszéd szobába, melette már nem lehet nőt felhozni.

2020. dec. 29. 00:37
 8/13 anonim ***** válasza:
28%
Pedig annal nincs jobb erzes ahogy kelletik magukat a lanyok imadni valoak.. Legjobb flortolni kedvesnek lenni udvariasan udvarolni es megnevetni oket legyen ez duci sovany szoke barna mind mind egy kulon szemelyiseg egy fantasztikus vg Ha kerdezo ezt nem szereted meg akkor lehet baj van veled.. gyogyulj ki depresziodbol sportolj.. mert egyszer szepe tesz es depresziot is messze uzi.. termeszetes tesztoszteron noveles is jot tesz cink d vitamin kiralydinye kivonata. Hatha elkezded elvezni eleted.. ami egy csoda.. Soha vissza nem tero.. lehetőség arra hogy kihasznald amit Isten es termeszet adott szamodra.
2020. dec. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Tenyleg ferfi oldalbordajat vette el Isten azert hogy ferfinek remenyt adjon mulando eletebe jora.
2020. dec. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Igazából te tipikusan belefutottál abba a helyzetbe, amiről az égvilágon senki sem beszél és ott lógsz a levegőben, egyedül.

Férfi vagy. Valószínűleg átlagos. Nem vagy full helyes, nem vagy kigyúrva és nincsenek millióid. Egyszerűen, csak egy átlagos férfi vagy.

Sajnos, elértél egy kort, ahol már óriási plusz kéne neked és ehhez jön még az, hogy valószínűleg még normális nőt is akarnál. Amiből, lássuk be, nincs túl sok.

Miközben arról van szó, hogy rengeteg nő panaszkodik, hogy a családjuk már nyomná a gyerekcsináló szöveget, ugyanennyi férfi is megkapja ezt. Csak, nem látod, mert a férfiak helyzetéről nem beszélnek.

Miközben rengeteg nő panaszkodik, hogy kifutnak a korból és már nincs rájuk akkora igény, ugyanannyi férfi is van így. Csak, nem látod, mert a férfiak helyzetéről nem beszélnek.

Miközben rengeteg nő panaszkodik, hogy nem kellenek senkinek és nehéz nekik a társkeresés, ugyanennyi férfi is van ilyen helyzetben. Csak, náluk még igaz is a sztori. Csak, nem látod, mert a férfiak helyzetéről nem beszélnek.


Amit tehetsz, hogy vagy tojsz az egészre, vagy tényleg összeszeded magad és megváltozol. A változás pedig, csak olyan lehet, amitől morálisan rosszabb leszel, de társadalmilag elfogadottabb és kelendőbb.

2020. dec. 29. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!