Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha jól keresnél, elvárnád,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha jól keresnél, elvárnád, hogy a barátnőd is dolgozzon?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk még nincs gyerek, és a barátnőd csinál valami mást is a munkával párhuzamosan (tanfolyamra jár, egyetemista, diplomamunkáját írja, hobbija van, szóval bármi).

Nem olyan munkakörben dolgozik, ami az álma lenne (tehát gyár, pénztár, akármi), és csak a pénzért csinálja.


2018. jan. 9. 20:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%
Igen. Emancipáció van, miért kéne ebben az esetben kivételt tenni? 😊
2018. jan. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
18%

Mit értünk jó kereset alatt?

Ha pl. havi 2-3 milliós nettó fizetésem lenne akkor természetesen elvárnám, hogy dolgozzon mellette mert sosem lehet tudni mikor raknám ki a szűrét vagy cserélném le egy másik csajra.

Akkor pedig jó, ha nem teljesen kuka mindenhez és meg tud állni a saját lábán.

Nem kérek oltásokat, gazdag férfiként akármikor lehetne egy pénzleső nőm és értelemszerűen nem hinnék a tündérmesékben, hogy az senkinek nem számít.

2018. jan. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
57%
Igen.
2018. jan. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
62%
Persze, gyereket senki nem akar a párjául. :)
2018. jan. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%

Ha úgy keresnék, én el nem várnám, de nem engedném, hogy ne csináljon semmit. A minimum, hogy otthon rendben tartson mindent és legyen valami, ami elfoglalja. Nyilván nem a pasizás és nem a shoppingolás!

De egy intelligens nő saját maga miatt is dolgozna, hogy ne függjön a pasitól. Ki tudja mit hoz az élet.. .

2018. jan. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%
Jól keresek, és nem várnám el. Ha máshogy is tudja fedezni a költségeit, felőlem azt csinál, amit akar. A rezsiköltséget állom, mert nem probléma, az extra dolgokat viszont lesz szíves magának fedezni.
2018. jan. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%

Te figyelj, nő vagyok, de szégyellném, ha eltartanának, tehát akkor is akarnék dolgozni, ha a párom ellenkezne és vállalná, hogy eltart. Kivételt képeznek olyan speciális esetek, mint mondjuk a szülés, vagy baleset, betegség, de egyébként egészséges munkaképes felnőtt vagyok. Én is dolgoztam pocsék helyen alacsony fizetésért, de nem az volt a megoldás, hogy ne dolgozzak, hanem hogy keresem a jobb lehetőségeket és lépek tovább, amikor lehet. Így szépen eljutottam oda, ahol nemrég kezdtem, és itt elégedett vagyok, remélem, tartós lesz. De ha vállalom, hogy eltartanak (mondjuk a szüleim, ők nem is akarták, hogy pl. suli mellett dolgozzak, én ragaszkodtam hozzá), és várom a sült galambot, akkor most rosszabb helyzetben lennék.


De én az én életemet élem, szóval mindenki olyan döntéseket hozzon, amit jónak érez, aztán majd az élet eldönti, hogy valóban jó volt-e.

2018. jan. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%
Ez nem "elvárás", hanem természetes dolog...
2018. jan. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%

Nem várom el, de erősen ajánlott, ugyanis külön kassza van.

Barátnő. Ennyi. Miért kéne eltartanom egy felnőtt embert? Csak azért, mert a keresetem elég kettő vagy három embernek? Ezzel a logikával fizethetek albérletet két csövesnek, mert akkor is meg tudok élni.

A mosás, főzés, takarítás se vág hanyatt. Én is meg tudom csinálni, de ha ellustulok, majd felveszek egy bejárónőt.

Soha az életben nem tudnám, hogy a barátnő engem szeret, vagy dolgozni utál.

Ráadásul ott van az, ha szakítunk. Az utcára kerülne egy fillér nélkül, munka nélkül, vagy marad a nyakamon.

Nem jó ez így sehogy sem.

Teljesen más a szituáció, ha a két közös gyerekkel marad otthon a feleségem.

De barátnőt nem fogok eltartani.

2018. jan. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Persze, nyilván. Elvégre egy nőt eltartani az olyan hímsoviniszta dolog... :)
2018. jan. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!