Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a femcelek összeházasodnána...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a femcelek összeházasodnának az incelekkel akkor mindenki jól járna?

Figyelt kérdés

2022. máj. 1. 16:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
Kik azok a femcelek?
2022. máj. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
98%
Ez az oldal mindenképp. Mondjuk, nem sokan maradnának válaszolni első körben, de talán nem menekülnének el az értelmesebb tagok.
2022. máj. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
18%

"Mondjuk, nem sokan maradnának válaszolni első körben, de talán nem menekülnének el az értelmesebb tagok."


Ha annyira értelmesek, miért nem tudnak épkézláb tanácsot adni a magányos férfiaknak, miért csak sablonokat puffogtatnak?

2022. máj. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%
Femcelek??? Ezt hogy raktad össze? :D Egyébként tudtad, hogy az incel szót egy női blogger használta először önmagára?
2022. máj. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
33%
Nem, femcel az a nő, aki szintjéhez képest szebbet akar magának. Incel ugyanez csak férfiban (+ még hülyék is, femcelek csöndben elvannak többnyire). A kereslet és kínálat nem találkozna, mert mindkét csoport jobbat akar magának annál, mit amit megengedhet magának a külseje alapján.
2022. máj. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
80%
Ha összekerülnének egy ideig dúlna a láv, de szerintem egy idő után megölnék egymást 😂😂😂 Amúgy meddig tart a nagy incel testvériesség? Ha véletlen az egyiknek összejönne egy barátnő, akkor gratulálva támogatnák, vagy kitaszítanák maguk közül mert irigyek egymásra is?
2022. máj. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
80%

#6


Ilyen sose lesz, mert egy incel az ronda, de szép nőt akar magának. Egy szép nő meg soha nem fog leállni egy rondával. Sugar baby téma teljesen más, az nem releváns.

2022. máj. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%
7 Ez mondjuk igaz, de feltételesen mit tennél ha a haverod aki incel sorstársad volt hirten becsajozik? Akár egy csúnya lánnyal? Örülnél a sikerének, vagy mardosna a tudat hogy ha neki összejött, akkor neked miért nem?
2022. máj. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
16%

#8


Extrém jóképű, szép nőknél nagyon sikeres barátaim vannak, én vagyok egyedül ronda köztük, ill. incelnek se igazát tartom magam. Nekem mindegy, ő dolguk, nekem nem oszt nem szoroz, ettől még nem lesz szép nőm. Ha ismernék ilyet és ez neki jó lenne, örülnék neki.

2022. máj. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Most minden vitriolos poénkodáson túl, ez egy érdekes kérdés.

Egy átlagos külsejű embernek könnyű azt mondani, hogy a "szintjén" keresgéljen. Átlagos csajként bőven sok pasit látok a "szintemen", aki bejön, vagy ha egyből nem is jön be, valami annyira megfog a személyiségében, hogy vonzódni kezdek hozzá. De mi van a nagyon csúnya emberekkel?

Nyilván ők is felfogják, hogy mit jelent a "szinteden keresgélni", de a vonzalom nem enyire racionális. Képes valaki pusztán azért vonzódni egy csúnya emberhez, mert ő maga is csúnya?

2022. máj. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!