Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túl magas vagyok, ezért nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl magas vagyok, ezért nincs barátnőm? 205 centi vagyok. Ez probléma a nőknek?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 30. 07:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Persze túl magas vagy, Kásás elől is menekültek fénykorában a nők nem?
2022. ápr. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem értem miért sztárokat, gazdag, híres, magabiztos embereket írtok, hogy na annak is volt párja vagy falta a nőket.
2022. ápr. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Lebron tényleg hülye példa, ő rettenetesen gazdag.


De azért egy vizilabdás nem fog feltehetőleg Bugattival mászkálni akármennyire jó is.


Muszáj hírességeket említeni mert a nem híres embereket nem ismeri feltehetőleg a kérdező.

2022. ápr. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Általában a 160 magas nők is min 180 magas pasira vágynak. Vagy szted túl magas az elvárás, hogy legyen velem egymagas, miközben nekem teljesen átlagos a magasságom?

Komolyan mindenbe bele kell kötni?

2022. ápr. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

180 centi vagyok,nö ,imadom a magassarkut, ami azt jelenti hogy altalaban 190 -192 között szaladgalok. Nagyon nehez volt Part talalnom ( nem a magassag miatt ) es a jelenlegi parom 197,ami szamomra tökeletes ,akkor is ha epp nem hordok cipöt.


Nem hiszem hogy a magassagal lenne gond

2022. ápr. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!