Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem megy mostanában a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem megy mostanában a csajozás?

Figyelt kérdés

Kb 2-3 évvel ezelőtt sokkal rondább voltam, mint most. Volt rajtam nagyjából 10 kg felesleg, nem sportoltam semmit ezért nem is voltam túlságosan edzett se. Emellett a hajam is elég fura volt és még baromira szerencsétlen is voltam, főleg a lányokkal. De olyan szinten, hogy észre se vettem volna soha, ha egy lány flörtölt volna velem. Ennek ellenére 2 lánynak is bejöttem viszonylag rövid időn belül. Mindkettő bevalotta nekem, hogy bejövök nekik, az egyikkel végül össze is jöttem pár hónapig, a másikkal csak alakultak egy ideig a dolgok, de nem lett semmi. Hozzáteszem, hogy akkor is azért kellett nekik megmondaniuk nekem, mert én az életben rá nem jöttem volna, hogy bejövök nekik. Mindegyikük jóval jobban nézett ki, mint én és az adott időszakból mindkettő esetében tudok legalább 2-2 fiúról akiknek meg ők jöttek be. Szóval én nem is vettem észre, hogy bármennyire érdekelném őket és nagyon meglepődtem, amikor mégis megmondták, hogy pedig de. A barátom utána mondták, hogy igazából mindenki másnak kb 2-3 hete nyilvánvaló volt, hogy flörtölnek velem, meg hasonlók, de ahogy említettem annyira szerencsétlen és tapasztalatlan voltam, hogy ez fél se tűnt.


Azóta leadtam azt a felesleges 10 kilót, eljárok edzeni és így lett is rajtam egy kis izom. A hajamat is levágattam normálisra és úgy alapvetően sokkal jobban nézek ki, mint 2-3 évvel ezelőtt. Sokkal magabiztosabb is vagyok és már több tapasztalatom van a lányokkal kapcsolatban is. Ennek ellenére hiába próbálkozom már hónapok óta, nincs egyáltalán nem sikerült barátnőt találnom. Volt több kísérlet is, de egyik se zárult sikerrel.


Szóval hogy létezik ez? Hogyhogy jobban érdekeltem a lányokat 2-3 éve?


20/F



2022. ápr. 20. 12:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom annyit változtál személyiségileg, hogy mostmár annyira nem vagy vonzó.
2022. ápr. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Vagy csak pont szerencséd volt akkor.

Amúgy nekem is inkább a félénkebb, nem túl magabiztos fiúk jönnek be.

2022. ápr. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A körülötted lévő lányok is sokat változtak. Ha a személyiséged nem olyan jó irányba változott, akkor teljesen mindegy a külsőd. Mellesleg, ha görcsösen próbálsz barátnőt találni, akkor az általában pont a visszájára szokott fordulni
2022. ápr. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 MemoTube98 ***** válasza:
44%

[link]

Nézd meg ezt. Tuti segíteni fog

2022. ápr. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 GIGACHAD SOLOS THE KITCHEN ***** válasza:
100%
Ha minden napodat Betamale-ként éled akkor el leszel nyomva. Foglalkozz a grind-al és legyél sigma. Ne befojásolja az életed, holmi nőstények!
2022. ápr. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!