Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túl magas vagyok, ezért nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl magas vagyok, ezért nincs barátnőm? 205 centi vagyok. Ez probléma a nőknek?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 30. 07:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%
Én 160cm vagyok, de ha személyiségileg passzolunk valakivel, nem érdekel, milyen magas. Nyilván egyes nőket zavarhat, másoknak meg extra vonzó, hogy átalgos felül magas vagy.
2022. ápr. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A férjem 203 cm, én 173 vagyok. Nekem ezzel soha nem volt problémám.
2022. ápr. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 197 cm vagyok és sokszor ugyanezt érzem. Bár szoktam tetszeni nőknek, de nincs párom. Egész sok nőnek biztos túl magas vagyok már.
2022. ápr. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 nemaRendőrség ***** válasza:
0%
205 azért nem olyan fú de magas...
2022. ápr. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Lebron Jamesnek nincsenek problémái a csajozással.


Szerintem akkor tudod ezt a magasságot megszívni ha nagyon vékony vagy mellette, mert az hülyén néz ki. Ha kivagy pattintva akkor sorba fognak állni a nők.

2022. ápr. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

#4


"205 azért nem olyan fú de magas..."

Akkor mi a fú de magas meséld már el.

Néhány ember nem tudom hogy megjátssza, vagy tényleg ennyire hülye ezen az oldalon?

2022. ápr. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálam már a 190 centi feletti is kiesik, 170 vagyok, de utálok nagyon felfelé beszélni, hamarabb jövök össze 170 centissel, mint nagyon magassal.


Viszont ezzel csak én vagyok így az ismerőseim közül, mindenki imádja "kicsinek" érezni magát a párja mellett, amit valahol megértek, csak nálam van egy határ.


Ami számomra még ijesztő, az az esetlen mozgásuk. Nagyon sok magas ember nem találja a helyét tömegközlekedésen, ajtókon nem tudnak átmenni, meg ilyesmi, és így nagyon bumfordinak és furcsának tűnnek, ha jól is néz ki, ez ront az összeképen. Ahogy leülnek egy székre, asztalhoz(nem fér alá a lábuk) meg ilyesmi. Kicsit sem vonzó. Szívás, mert tudom, hogy nem tehetnek róla, de az alacsony férfiak meg 50 másik társkeresési nehézséggel élő sem tehet róla. Van, akik bizonyos dolgok miatt kiesnek. De nem baj, tökre nem számít, egy két ember mit gondol, ne érdekeljen a véleményem, csak egy ember vagyok. Van egy hatalmas csoport, akiknek ez nemhogy taszító, hanem direkt vonzó!

2022. ápr. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
61%
Sosem érdekelt különösebben a párom magassága, csak annyit “kértem”, hogy legyen min. velem egymagas (168cm magas vagyok, jelenlegi párom 170cm). Furcsa lenne mindig felfelé beszélni, meg kitörni a nyakam csók közben😄 de ez abszolút nem hatalmas hátráltató tényező.
2022. ápr. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
8. Nem értelek, azt írod nem érdekel a másik magassága, aztán leírod hogy mégis érdekel nagyon is és legyen lehetőleg a másik veled egymagas.
2022. ápr. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Már egyszer kérdezted. Én írtam egy példát is, hogy én is láttam már óriás uriembert es nem volt semmi probléma vele. Udvarias is volt. Sőt ismerősömnek is a párja majdnem a 2 métert surolja boldog házasok már x ideje.


Nem szerintem, nem az a probléma. Probléma maximum gyermekvállalásnál lehet ha egy extrém alacsony lányba szeretsz bele mert nem biztos hogy ki birná hordani a gyereked maximum császárral de az attól is függ mennyire alacsony és a te őseidtől is. Mert ha volt az őseid között alacsony akkor lehet nem biztos hogy nagy lesz a baba. De az is lehet hogy az ő génjei lesznek az erősebbek.


Szerintem a leglogikusabb magyarázat, hogy:

Pl. Nehezen mersz ismerkedni?


Mert egy probalkozasod sem írtad le ugyhogy szerintem nem is probalkozol.


Több embernek van óriás párja. Nézd meg a vizilabdázókat van köztük olyan aki ugyanugy 2 méter x centi és mégis van felesége és gyereke is már.

2022. ápr. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!