Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg gáz ismeretlen lányokh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg gáz ismeretlen lányokhoz odamenni ismerkedési, randizási céllal?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 27. 22:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de azért nem mindegy, hogy hol.
2022. ápr. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
ha helyes és magas vagy akkor nem
2022. ápr. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, honnan szedted? Én örülnék. Régimódi vagyok….
2022. ápr. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
29 éves vagyok, és még egy randim se volt sose. Miután általánosban egy osztálytársam elutasított, sose mertem senkinél se kezdeményezni, akit közelebbről ismertem, nem akartam, hogy ne tudjam otthagyni a közös közeget, ha nem jött össze a dolog. Illetve volt azért egyetemi órákról ismerős, de másik szakról, tehát ez se igaz teljesen. Illetve a távolsági buszon fűztem egy lányt sikertelenül. Az utóbbi években szoktam próbálkozni az utcán is odamenni lányokhoz, de itt se jutok el a randizásig. Nem biztos, hogy mindig rossz dumám lenne, volt olyan lány, aki azt mondta nem azzal lenne gond, csak foglalt éppen. Ma édesanyámmal beszélgettünk erről, és ő mondta, hogy az ismeretlenek ilyen leszólítása szerintem nekem esélytelen, és, hogy neki nagyon nem jönne be. Szerinte munkahelyen, és közös társaságokban kellene ismerkedni, továbbá a hagyni kell alakulni szöveget hangoztatja. Én viszont szeretek időnként leszólítani lányokat, vagy esetleg bókolni nekik, ha úgy alakul, ilyesmi.
2022. ápr. 27. 22:28
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

Ha a szokásos, "szia/bocsi, de nagyon szép a ...-ed, lenne kedved egyszer meginni valamit?" sablonnal indítasz, az sose fog működni.

Pláne, ha "bocs, hogy élek / ki vagyok éhezve" jellegű metakommunikációval társul.


Javasolt első körben azt figyelni, hogy egyáltalán észlel-e téged a lány, vagy ad-e bármi jelet. Ha nem, akkor már eleve esélytelen a dolog és csak zaklatni fogod. Ha jó napja van és jól nevelt, akkor a "van barátom"-mal koptat (akár igaz, akár nem), ha proli vagy rossz napja van, akkor durván fog koptatni...


Ha ez megvan, akkor pedig javasolt lazán 2-3 mondatot váltani, mielőtt a tárgyra térnél.

2022. ápr. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

"Javasolt első körben azt figyelni, hogy egyáltalán észlel-e téged a lány, vagy ad-e bármi jelet. Ha nem, akkor már eleve esélytelen a dolog és csak zaklatni fogod. Ha jó napja van és jól nevelt, akkor a "van barátom"-mal koptat (akár igaz, akár nem), ha proli vagy rossz napja van, akkor durván fog koptatni..."

Ha jól nézel ki, észlelni fogy jeleket is fog küldeni, innentől bőven elég egy "Szia, nincs kedved meginni egy kávét, vagy valamit?"

Ha nem nézel ki jól és akkor is észlel esetleg, akkor meg olyan jeleket fog küldeni, hogy az élettől is elmegy az ember kedve, nemhogy megszólítani a nőt.

Ez ilyen egyszerű, ez van sajnos.

2022. ápr. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%

He, én is pont ennyi idős vagyok pont ekkora eredményekkel:)

De egész szép dolog ha ismeretlen (vadidegen) csajokat is fűzöl, viszont egyvalamit elég szépen elárul ez: nyilvánvaló hogy abszolút nem jössz be a csajoknak külsőre, ezért eleve teljesen esélytelen a csajozás. Ugyanis ha ilyen magabiztossággal tudsz csajozni nulla sikerrel, akkor garantálható hogy eleve esélytelen a külsőd. Üdv a klubban!

2022. ápr. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Az szomorú, hogy az se számít, hogy bátor vagyok, és merek próbálkozni.
2022. ápr. 27. 23:37
 9/12 anonim ***** válasza:
80%

Dehogynem számít haver!

Így pontosan tudod hogy a kudarc nem a hozzáállásodból, hanem rajtad nem múló dolgon bukik el

Senki nem tehet róla hogy rondának születik

2022. ápr. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

#5 vagyok:

Azért ne írd le magad, Kérdező! A spontán leszólítás (kivéve bulikon/szórakozóhelyen) a legkevésbé sikeres módszer, ott bőven kell bírni a visszautasítást. Nem szabad belőle messzemenő következtetéseket levonni.

2022. ápr. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!