Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők könnyen beszélnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők könnyen beszélnek a magas lóról?

Figyelt kérdés

A folyamat jó párkapcsolatban élő nők nem veszik észre hogy.

Nekik azért ilyen könnyű, mert körülöttük forog a világ?

Nekik annyi a dolgúk hogy válogatnak!

Igy persz hogy bűn számukra az is ha más kompromisszumos kapcsolatban él.

Ledumálnak a magas lóról. Hogy nekik összejött. Jajj nem is nehéz.



2022. ápr. 21. 15:16
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
100%

Mert a férfiak nem alkalmaznak nőket.


Lefordítom ezt másra: Orbán Viktor is a haverjai között osztogatja el a pénzt, oda is illene "normális ember" kvóta, mert magától csak seggnyalóknak ad valamit.

2022. ápr. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 A kérdező kommentje:

41. Á akkor mégiscsak annyi gazdag nő!

Meg amúgy is alap elvárás hogy a férfi keressen többet.

2022. ápr. 21. 17:56
 43/46 anonim ***** válasza:
100%

40, én speciel nem keresek jól, pedagógus vagyok, ráadásul ped1-ben. 207 nettó+ cafeteria. Van nem egy ismerősöm, aki ennél kevesebbet keres, a többség többet. Van felszolgáló ismerősöm, 350, szezonban több, amit haza visz. Anyum főnővér + benne van gyógyszer kísérlet, amiben részt vesznek, így millió fölött visz haza. Enélkül 600 fölött keres valamivel. Mint írtam, ismerek könyvelőt is, saját könyvelő irodával, körmöst, aki már alig dolgozik, inkább székeket ad ki, abból van a jövedelme. Illetve fodrász és körmös magánvállalkozót, bébiszittert, aki bőven az én fizetésem fölött visz haza, az enyémnél is kevesebb munkaidővel.

Persze, ismerek gyártósori munkást és takarítót, dajkát is, egyik se vagyonos. Ismerek más pedagógusokat is.

Csak nevetséges azt írni, hogy a nők azért keresnek férfit, hogy támogassa őket, miközben rengeteg nő él még jól a fizetéséből. Sőt, sok elvált not ismerek, akik kevés fizu mellett, gyereket nevelve, van amelyik albiban is inkább küzd egyedül, mint a "támogató" férj mellett. Én, korábban 160ból éltem meg egyedül, kényelmesen, semmivel se nehezebben, mint most, hogy a párommal lakom. Persze, nekem előnyöm, hogy van lakásom, amit a családomtól kaptam, így erre nem kellett külön költeni. De ez se annyira egyedi a környezetemben.

Szóval, ezért írtam.

Ami meg a kvótákat illeti, annak nem sok köze van ahhoz, hogy az átlag nő, hogy keres. Mert, a nagyon magas pozíciókon van kvóta rendszer, amivel egyébként nem értek egyet. A kvóta, akár női, akár kisebbségi, akár meleg, akár egyéb, sima diszkrimináció, ami szerintem szembe megy a feminizmus alapjaival. De ez más téma.

2022. ápr. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 A kérdező kommentje:

43. "Csak nevetséges azt írni, hogy a nők azért keresnek férfit, hogy támogassa őket, miközben rengeteg nő él még jól a fizetéséből"

Az a vicces hogy rögtön anyagi támogatásra gondolsz.

Mer én meg érzelmire. Bár ez inkább nem is támogatása a másiknak hanem kihasználás sztem amit a legtöbb nő csinál.

2022. ápr. 21. 18:08
 45/46 anonim ***** válasza:
100%

44, mert jellemzően a fúj, anyagias nők mantra megy itt.

Az érzelmi támogatás kölcsönös egy jó kapcsolatban, de így már legalább tudom, te melyik felhasználó vagy.

Mellesleg, én jól el voltam egyedül is, mert 30 alatt, mikor még az ember szülei épek, a barátai szinglik, vagy legalábbis gyermektelenek és egy csomó lehetőség van ki kapcsolódni, emberek közé járni, sőt, nekem meg a munkám is komoly szociális energia befektetést igényel, szóval, ilyen paraméterekkel, azért bőven van az embernek kire támaszkodni. Nem létszükség egy pár.

Mondjuk én könnyen beszélek, mert eleve kevésbé igényem a társaságot. Én is ismerek társfüggő embereket, not és férfit egyaránt. Szerintem szánalmas, amit elviselnek egy kapcsolatért. De, ez az ő keresztjük.

Ugyanakkor,egy egészséges, nagyjából ép lelkivilágú embernek igénye sincs az általad felvázolt kapcsolatra. Ha, legalább az egyik fél rendben van, ennyire igénytelen és kiegyensúlyozatlan kapcsolat nem állhat fenn sokáig. Mert egy egészséges(ebb) embernek igénye van a kölcsönösségre.

2022. ápr. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
100%
🍿🍿🍿
2022. ápr. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!