Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők könnyen beszélnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők könnyen beszélnek a magas lóról?

Figyelt kérdés

A folyamat jó párkapcsolatban élő nők nem veszik észre hogy.

Nekik azért ilyen könnyű, mert körülöttük forog a világ?

Nekik annyi a dolgúk hogy válogatnak!

Igy persz hogy bűn számukra az is ha más kompromisszumos kapcsolatban él.

Ledumálnak a magas lóról. Hogy nekik összejött. Jajj nem is nehéz.



2022. ápr. 21. 15:16
1 2 3 4 5
 21/46 A kérdező kommentje:
18. De nem a pin@ a rossz, hanem minden más.
2022. ápr. 21. 16:16
 22/46 anonim ***** válasza:
100%

"14. Összejött, csak nem éri meg.


A nők elvárásaival tele van a padlás.


Ha adni kell akkor meg behisztiznek."



Elég sokan képesek megugrani azokat a hatalmas elvárásokat tekintve, hogy hány párkapcsolatban élő férfi van a világon.

Normális emberek nem azért vannak kapcsolatban valakivel, mert "megéri" nekik, hanem azért, mert élvezik a másik társaságát.

Mit kell adni? Te vagy az a csávó, aki múltkor is valami egyszeri eset alapján hibáztatta a teljes női nemet?

2022. ápr. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 A kérdező kommentje:
22. Nem tom lehet, páran csúnyán átvágtak.
2022. ápr. 21. 16:24
 24/46 anonim ***** válasza:
100%

"A folyamat jó párkapcsolatban élő nők nem veszik észre hogy."

"Összejött, csak nem éri meg."

Ez nekem paradox. Ha a nő jó kapcsolatban van, a férfinak is abban kell lennie nem? Már amennyiben hetero a nő. Vagy kérdező, úgy képzeled, hogy a férfiak valami fura kényszerből vannak a nővel és csak a nőnek jó a párkapcsolat? Mert, valamiért csak létrejönnek (tömegesen) párkapcsolatok. Ha nem érné meg, nem így lenne.

Ha meg csak pna kell, szerezz. Krv, vagy egyéjszakás, esetleg szeretői státusz, vagy barátság extrákkal. Ma már a kötetlen szexben alapuló kapcsolatok svédasztala tárul azok elé, akiknek nem kell normális kapcsolat. Mi tart vissza?

2022. ápr. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 A kérdező kommentje:

24. Mi paradoxon a párkapcsolat azt jelenti hogy a nő ki van szolgálva.

A férfi mindent alátesz.

Cserébe kap pin@t

2022. ápr. 21. 17:10
 26/46 anonim ***** válasza:
7%

"Ma már a kötetlen szexben alapuló kapcsolatok svédasztala tárul azok elé, akiknek nem kell normális kapcsolat"

Jó vicc😂

Persze az átlagférfi akinek soha az életben nem jön össze hasonló sem (mert ehhez a fajta kapcsolathoz eléggé vonzónak kell lenni a férfinek) annak csak a prosti jut ha dugni akar.

A többit említeni is nevetséges mint opciót.

2022. ápr. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
100%

Sejtettem, hogy nagyon más műsort nézünk.

Akkor a férfi miért vállalja ezt a szerepet szerinted?

2022. ápr. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 A kérdező kommentje:
27. De hát már leírtam pin@.
2022. ápr. 21. 17:15
 29/46 anonim ***** válasza:
84%
Ha én ennyire rühelném a férfiakat akkor inkább lennék leszbikus, mint hogy itt sírjak gyakorin hogy nem jutott nekem f*sz 😂
2022. ápr. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
92%

26, az unokatesóm 2 évig volt aktívan egy nő szeretője, 164 cm magas, vékony alkat, kopaszodik, az anyjával él és betanított munkás. Akkor? Vagy ennél is kevesebbet tudsz teljesíteni az állítólagos elvárásokból?

Van olyan ismerősöm is, aki szintén az anyjával lakik, a helyi cigánysoron, szintén vonós, bár ő nem tartja annak magát, foghíjas a fogsora, alkalmi munkákat csinál, mikor mit épp, 40-es ürge. Sokszor fiatal lányokat szed össze a buliban, volt évekig barátnője, aki végül szült is neki, aztán a sokadik megcsalás után kirakta,mert megjött az esze.

És ez csak kettő az ismerőseim közül, a legkevésbé esélyesek. Sok férfi kavar jobbra balra körülöttem, pedig egyik se adonisz, vagy gazdag, vagy egyéb.

Szóval, a valóság az, hogy ez a te/ti nyomorotok, nem a realitás.

2022. ápr. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!