Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az itteni pasik, akik magas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itteni pasik, akik magas lóról beszélnek, ők tényleg elhiszik, hogy ennyire egyszerű?

Figyelt kérdés
Hogy ha a nőnek problémája van, az azért van, mert nem elég csúnya férfit választott. Csúnya=kedves, hűséges, odaadó. Jól néz ki=hazug, hűtlen, önző, bunkó. Tényleg ennyire felszínesek ezek a férfiak?

2021. ápr. 15. 18:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%
Igen, tényleg ennyire hülyék.
2021. ápr. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%
Az nekem is feltűnt, hogy a csúnya férfiak azt hiszik, ők mind normálisak, bezzeg a többi... :D
2021. ápr. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
79%
Elhiszik, és ma már tovább is fejlesztették. A helyes pasik már nem csak szemetek, de buták és tanulatlanok is :D
2021. ápr. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
77%
Csak ezekkel nyugtatják magukat...
2021. ápr. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%
Nem minden csúnya férfi hiszi azt magáról, hogy normális és rendes. Én pl nagyon csúnya férfi létemre, kimondottan arrogáns, nagyképű és flegma vagyok. Ezt tudom is magamról, nem is tagadom. Ideig óráig megtudom játszani magam, de végül mindig kibujik az igaz természetem. Viszont az egyik barátomnál jobb, segítőkészebb, normálisabb férfit nem ismerek, ő viszont kimondottan jóképű. A nők ostromolják, de ő kitart a kövér felesége mellett.
2021. ápr. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
4%
Szerintem ők úgy értik, hogy ha a hetente megtalált igazi csúcspasikra már notoriusan az a panasz ami le lett írva, akkor miért a csúcspasiság mindig a perdöntő szempont azzal szemben, hogy xy milyen ember.
2021. ápr. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
4%
Azért ebben van valami. Egy "jó pasi", könnyebben lép félre, mint egy átlagos, vagy pláne az alatti.
2021. ápr. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
75%
#7: Pont, hogy egy átlag alatti pasi fogja kihasználni az igen ritkán adandó alkalmat. Az nem hűség, mert nincs alkalom. A hűség az, amikor lenne alkalma, de nem teszi.
2021. ápr. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
31%

Ezt a sok feminácit, megnézném milyen hűséges adoniszokkal vagytok együtt. :))


( Megparancsolom, hogy ezt is pontozzátok le!)

2021. ápr. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
4%

9



Én felpontozlak, mert nekem nem parancsolsz...

2021. ápr. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!