Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az itteni pasik, akik magas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itteni pasik, akik magas lóról beszélnek, ők tényleg elhiszik, hogy ennyire egyszerű?

Figyelt kérdés
Hogy ha a nőnek problémája van, az azért van, mert nem elég csúnya férfit választott. Csúnya=kedves, hűséges, odaadó. Jól néz ki=hazug, hűtlen, önző, bunkó. Tényleg ennyire felszínesek ezek a férfiak?

2021. ápr. 15. 18:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
30%
10: Köszönöm, most is bejött a fordított pszichológia. :)))
2021. ápr. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
53%

Látom képtelenek vagytok megérteni a lényeget: nem lehet csak a férfiak egy kis százalékát akarni és közben elvárni, hogy így tartós, monogám kapcsolatotok legyen. A két dolog ugyanis kizárja egymást.


Ennek semmi köze sincs ahhoz, hogy ki milyen személyiségű, csak ti próbáltok ebbe belekapaszkodni, hogy ne kelljen az érdemi problémával szembenézni.

2021. ápr. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
74%

Egyszer adtam esélyt egy csúnya pasinak, aki egy bántalmazó, hitvány féreg lett pár hónap alatt, pedig előadta, hogy ő aztán milyen jámbor, jó ember, csak eddig esélyt sem kapott, de ha végre lenne barátnője, örökre megbecsülné. Mivel nem vagyok teljesen lelkisérült áldozat típus, kevesebb, mint 1 évet voltam vele összesen, majd kidobtam. Nem érdekelt az sem, hogy minden nap bőg, sem az, hogy halálos beteg volt az apja, egyik napról a másikra eldobtam. Persze, jött utána a hiszti és a zaklatás, halálos fenyegetés, meg annak terjesztése, hogy már rég csaltam, mert egy nő nem lesz egyik napról a másikra rideg és elutasítő. :D

Az itteni kanok vagy azt akarják megmagyarázni, hogy nem volt bántalmazó, csak bebeszélem magamnak, mert ronda, vagy pedig azt, hogy igazából nem is csúnya, sőt, jópasi.


Utána már sokkal jobban válogattam, a férfiak nagyon kicsi %-a jöhetett már csak szóba, mégis találtam tartós, monogám kapcsolatot, szerelmet. 8 éve vagyunk együtt.

2021. ápr. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
#9, lepontoztalak, de nem mert megparancsolta, hanem, mert marhaságot írtál.
2021. ápr. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Akinek éppen rosszul állnak a dolgai, az gyakran másokban keresi a hibát.

Innen ezek az általánosító marhaságok.

2021. ápr. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
79%

Felpontoztam 13-ast.

Viszont én nem egyszer, hanem háromszor is adtam esélyt nem túl népszerű, vagány külsejű férfinek. Ők voltak a legelborultabb elméjűek, 1 hét után vagy rátértek a fehérneműs kép kunyerálására, vagy küldték a szőrös hímtagjukat, részletesen beszámoltak nekem perverzióikról. Mikor jeleztem, hogy ez nekem nem oké, általában fél oldalas lecsesző szövegeket kaptam egy kis érzelmi zsarolással vegyítve. Egy bírta közülük, vele kemény 3 hónapig együtt voltam. Ezalatt a kontroll mindenféle formáját igyekezett megszerezni felettem, majd ha kiálltam magamért, akkor jött a "féltékeny vagyok, engem senki sem szeret" Duma.

Amúgy érdekes, a jó pasik veszik a lapot, valószínűleg azért, mert több lehetőségük van puncihoz jutni és nem állnak le alpári módon beszélni, viselkedni a másikkal. Csak eltűnnek.

2021. ápr. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

13 és 16.


Aha...és ha egy "jó pasi" csinálta volna ezeket?


Pl.: A szürke 50 árnyalata működött volna, ha nem egy jóképű, milliárdos, kisportolt, diplomás csődőr a pasi, hanem pl. ő: [link]

2021. ápr. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szürke arnyalata?Az a f.sz egy kis pöts volt.Egy giliszta.Csak vergődött,előadta a kemény arcot,de még ott is csak röhögnöm kellett.
2021. ápr. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

17


Akárhogy próbálod csavarni a dolgokat, nekem NEM_KELL_BÁNTALMAZÓ. Értsd: Bárhogy néz ki, nem kell. Akkor sem, ha jól.

Vannak jó pasik, akik mellé normálisak is, akármennyire nem akarják felfogni egyesek.


13-as voltam.

2021. ápr. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én jóképűbb férfi vagyok és tényleg viszonylag sok nőt vertem át romantikus/szexuális értelemben. Szerintem is jobban járnának a nők a nem tökéletes pasikkal.
2021. ápr. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!