Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők könnyen beszélnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők könnyen beszélnek a magas lóról?

Figyelt kérdés

A folyamat jó párkapcsolatban élő nők nem veszik észre hogy.

Nekik azért ilyen könnyű, mert körülöttük forog a világ?

Nekik annyi a dolgúk hogy válogatnak!

Igy persz hogy bűn számukra az is ha más kompromisszumos kapcsolatban él.

Ledumálnak a magas lóról. Hogy nekik összejött. Jajj nem is nehéz.



2022. ápr. 21. 15:16
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
6%

30#

Mese habbal😂

2022. ápr. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
100%

28, ez a férfiakra nézve sokkal sértőbb, mint a nőkre.

Ezek szerint a férfiak annyira egy bitesek szerinted, hogy az életük alfája és omegája a pna? Nem számít, hogy szar a kapcsolat, hogy anyagilag, érzelmileg és emberileg ki vannak használva, hogy állítólag a nők eleve nem is szívesen szexelnek, semmi nem olyan fontos, mint a pna. Tehát az a havi pár alkalom ennyire hajtja őket?

Nevetségesek vagytok.

Nekem egész jó a kapcsolatom. Kölcsönösen adunk és elveszünk. A párom van olyan gerinces, hogy, ha nem akarja már ezt, kilép. Volt rs példa. Mindezt úgy, hogy, vannak nők akik érdeklődnek iránta így is, amikor külön mentünk egy évre, több próbálkozása is volt, minddel szexelt is, a többségét ő küldte el. Tehát, messze nem a szex az, ami mellettem tartja.

Ez pedig érződik is rajta.

Szerintem ez a siker titka, hogy nem remegsz se a félelemtől, se a kangörcstől, mikor egy nőhöz szólsz.

2022. ápr. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
92%

31, nem, de nincs okom bizonygatni. :) nem nekem egy sötét szar a világ.

Kiszálltam mert itt az ember úgyse lehet más, mint hazug és/vagy számító r,ibanc. Legyetek boldogok, ha és ahogy tudtok.

2022. ápr. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 A kérdező kommentje:

32. "Tehát az a havi pár alkalom ennyire hajtja őket?"

:) Ja ja szerettek szexelni.

2022. ápr. 21. 17:37
 35/46 anonim ***** válasza:
7%

33#

Köszönjük hogy kiszálltál szia!

2022. ápr. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
100%
Szóval a nők valójában fehérmájúak? Csak mert más sztereotípia dívik itt általában.
2022. ápr. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 A kérdező kommentje:
36. Nem azok. A nők nem szettnek szexelni, beletörődnek, mert kell aki támogatja őket.
2022. ápr. 21. 17:41
 38/46 anonim ***** válasza:
100%
A nők dolgoznak. Ne anyádból indulj ki.
2022. ápr. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
100%
37, mi a helyzet a jól kereső nőkkel? Vagy olyan nincs? Tagadjuk, hogy vannak könyvelők, orvosok, IT-sek, vállalkozók a nők között is?
2022. ápr. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 A kérdező kommentje:
39. Az általatok hirdettet wagegap azt bizonyítja hogy a nők kevesebbet keresnek. Vagy mi jogon követeltek női kvotátt ha olyan jól kerestek?
2022. ápr. 21. 17:49
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!