Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezt a bámulás törvényt vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a bámulás törvényt vajon csak a csúnya férfiak ellen találták ki?

Figyelt kérdés
[link]

2022. ápr. 18. 18:59
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
100%

"Egy magát “extrém feministaként” definiáló újságírónő, a Whats New 2day-en megjelent cikkében radikálisabb hangot üt meg. Előbb a minden épelméjű ember agyában felmerülő kérdéseket teszi fel: “Hogy fogják bebizonyítani, hogy valaki bűncselekményt követett el azáltal, hogy ránézett valakire? És hogy fogják ezt az eljárást lefolytatni? Utastársakat fognak beidézni, hogy vallomást tegyenek a gonosz szem ellen?"


"The woman asked him to stop staring several times as it was making her feel uncomfortable, but he refused.

She asked Bullock to move as he was blocking her exit, but he refused again and said she would have to climb over him.

The victim, who was visibly upset, continued to ask Bullock to move out of her way but a court heard he remained emotionless and still refused.

Other passengers in the carriage also started asking Bullock to move while the victim phoned the police but he continued to refuse."


"A nő többször megkérte, hogy hagyja abba a bámulást, mert kényelmetlenül érzi magát, de a férfi nem volt hajlandó.

A nő megkérte Bullockot, hogy menjen arrébb, mivel a férfi útját állta, de a férfi ismét visszautasította, és azt mondta, hogy át kell másznia rajta.

Az áldozat, aki láthatóan feldúlt volt, továbbra is kérte Bullockot, hogy álljon félre az útjából, de a bíróság előtt elhangzottak szerint a férfi továbbra is érzelemmentes maradt, és továbbra is elutasította.

A kocsiban lévő többi utas is kérni kezdte Bullockot, hogy álljon arrébb, miközben az áldozat felhívta a rendőrséget, de a férfi továbbra sem volt hajlandó."


Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)


[link]

2022. máj. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
100%

Na, a 22 hétre elítélt férfi az 51-esben írtakat csinálta. Ugye milyen cuki? Ugye milyen bájos?


Na, hogy lehetett bizonyítani, hogy bámult? Sehogy. Azt lehetett bizonyítani, hogy zaklatta a nőt. És erre voltak tanúk. Tudjátok Anglia jogállam. Ügyvédek is dolgoznak ám ott.


51-es voltam

2022. máj. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
68%

"Hú most ezzel a személyeskedő sz.rral aztán nagyon meggyőztél"


Igazából nem gondolom, hogy személyeskedtem volna. Egyszerűen azt látom, hogy meggyőződésen szajkózol feltételezéseket és - ha már a személyeskedésnél tartunk - feminácizol mindenkit, aki cáfol.


Ezért írtam, hogy itt szerintem nem a törvényről van szó, hanem előítéletekről. Nem is volt szándékom meggyőzni, mert nyitottság híján nincs szerepe az érveknek.

2022. máj. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
80%
Életemben nem bambultam el úgy, hogy embert bámultam.
2022. máj. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:
73%

54.


Pedig előtud fordulni, szerencsére általában nem veszik észre, de azért kínosan érzem magam tőle, mert megmondanám neki, hogy "nem magát bámultam, hanem éppen egy izgalmas fatasy-csata megy le elmém vetítővásznán, az egyesített seregek élén Hunor Erchey és Xenophilius Darkfield oldaltámadással próbálkoztak Lydia Eszterházy csapatai ellen, amit jó taktikával védett Egdar Vinegar és III.Faradlay Filemon.

2022. máj. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
23%

"Életemben nem bambultam el úgy, hogy embert bámultam."

Annyira nem lehetetlen dolog

Tömegközlekedési eszközön ülve elgondolkodik az ember, és ha éppen nem az ablakon bámul ki akkor tutira valamelyik utast bámulja. Angliában ezért kész is a zaklatás, szép dolog

2022. máj. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
100%
Hát... engem sem bámultak még úgy, hogy "nem voltak ott". Pedig összetéveszthetetlen a révedő, semmibe bámuló tekintet, mikor tudod, hogy ha hozzászólsz, megrezzen azzal, mikor valaki tudja, mit csinál.
2022. máj. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:
84%

". Angliában ezért kész is a zaklatás, szép dolog"


Csak a te fejedben. A zaklatás ott kezdődik, amikor rád szólnak, te meg csakazértis bámulsz tovább.

2022. máj. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!