Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezt a bámulás törvényt vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a bámulás törvényt vajon csak a csúnya férfiak ellen találták ki?

Figyelt kérdés
[link]

2022. ápr. 18. 18:59
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
75%
Ne is mondja a férfikollégám, hogy csinos vagyok. Kit érdekel? Írja fel a naplójába, ne az én közérzetemet rontsa a kommentjeivel.
2022. ápr. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
33%
#11: Csak aztán ne hisztizzenek a nők, hogy rájuk miért nem figyel fel egyetlen férfi sem, miért nem dicsérik őket, meg hogy a mai férfiak miért nem tudnak kezdeményezni és udvarolni. Egyébként lehet, hogy csinos vagy, de hogy borzasztó lehet a természeted e másfél sorod alapján is, az holtbiztos. Ennyi rosszindulatot és férfigyűlöletet másfél sorba belezsúfolni nem kis teljesítmény.
2022. ápr. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
80%

Leszarom, hogy mit gondolsz a természetemről - erről beszélek. Ha érdekel a véleményed, megkérdezem. Ha nem kérdezem, nem érdekel.


A munkahelyemre nem azért járok, hogy csinosnak találjanak. Amúgy meg senki dicsérete nem érdekel. Nőktől sem szívesen fogadom, mert megint csak: nem kérdeztem, de abban legalább nincs szexualitás.

2022. ápr. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
31%
Na, úgy látom, megint összegyűltek itt a feminácik... Oké, ennyit is értek, az Isten mentsen meg az ilyen nőktől, remélem, soha a büdös életben nem lesz hozzátok szerencsétlenségem, semmilyen formában.
2022. ápr. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
79%

Bizony, mekkora feminácizmus az, hogy tartsd meg magadnak a véleményed. Hisz te férfi vagy, istenadta jogod, hogy közöld mindenkivel, mennyire tartod baszhatónak.


Hova tart a világ...

2022. ápr. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
30%
#15: Ha a kolléganőm lennél, nőnapra vennék neked egy zsák virágföldet, és odaadnám neked, hogy feküdj le a földre, és szórd magadra. A normális nők értékelik a bókokat, az idegbeteg nemnormálisak nem.
2022. ápr. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
89%

Megint kiforgatjátok egymás szavait, és elmentek a fekete-fehér irányba. Ne tépjük már szét egymást feleslegesen.


"azt mondja egy férfi a "fejlett" Nyugaton, hogy "nagyon csinos vagy", akkor a nő simán feljelentheti a férfit szexuális zaklatásért?"


Ez pl megint egy kiforgatott és fiktív példa, ilyenért ugyanis nem ítélnek el senkit sem, még a "fejlett" nyugaton sem. Ezek puszta feltételezések, amit bemantrázol magadnak. Valós példát nem tudnál hozni rá.


Én simán megjegyzem egy kolléganőmnek, hogy csinos, hátsó szándék nélkül. Ha mondjuk a #11-esnek megjegyezném, hogy király az új frizurája, és szól, vagy az arcán látom, hogy kicsit is diszkomfortos neki, akkor elnézést kérek, és abbahagyom. Nem gondolom, hogy ezért feljelentene, mert láthatóan tiszteletben tartom a határait.


Ezzel szemben a munkahelyemen nem egyszer láttam olyan csávókat, akik előszeretettel húzogatják passzív-agresszívan ezt a határt. Ilyen mély szemkontaktussal, farkasvigyorral elengedett "szép a szemed" mondatoktól én is zavarba jöttem, nemhogy a csaj. Hosszasan fejtette ki ez a kolléganő, hogy ez mennyire nem az első alkalom volt.


Valahol ennek tényleg jó lenne határokat szabni, mert nőként ezzel sok mindent nem tud kezdeni, csak tűrni, és elegánsan hárítani. Ilyen szempontból igazat adok a #11-esnek, hogy nem olyan oltári nagy ár, hogy nem mondhatod, hogy csinos.

2022. ápr. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
83%
A normális férfiak meg képesek felfogni ésszel, ha valaki nem kíváncsi sem rájuk, sem az állítólagos bókjaira és nem állnak neki ilyen idegbeteg módon vergődni, miszerint mekkora femináci az, aki nem örül a kéretlen bókoknak a melóhelyen. Ugyan nem én vagyok a 15-ös, de a virágföldet biztosan a fejedre borítanám mindenki előtt. :D Ekkora hisztit levágni, amiért valaki nem vevő rád.. ritka szánalmas. Na meg aligha agresszív az, aki egyből így reagálna arra egy ilyen szitura.
2022. ápr. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
77%
Ha a kollégám lennél, egy szem szotyit nem fogadnék el tőled, és szólnék a főnöknek, hogy zaklatsz.
2022. ápr. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
79%
Mellesleg annyira nem lenne zavaró a bók, ha látnám, hallanám, hogy az adott kolléga férfiakat is megdicsér - de ilyennel még nem találkoztam.
2022. ápr. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!