Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha tilt egy lány, akkor miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tilt egy lány, akkor miért bámul?

Figyelt kérdés

Feleségem van és gyerekem. Egy lány ugyan olyan ismerősöm volt Facebookon, mint más és ugyan úgy kap like-okat, mint más, annyi különbséggel, hogy az említett lány letilt a like miatt. Tegye, ő dolga, de miért tesz ilyet egy lány? Ja, nős vagyok, de nem hajtottam rá. Lehet ronda vagyok, de akkor minek jelöl vissza. És ami a legjobb: feszt bámul az utcán, hogy nézem-e..

Miért csinálnak ilyet lányok/nők?



2022. jan. 10. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

1. lépés: Odamész.

2. lépés: Megkérdezed tőle.

3. lépés: Elmondja.

4. lépés: Levonod a konklúziót.

:,D

2022. jan. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

Milyen jó TNT szám lenne ezzel a szöveggel, hasonlóan mint a "Bolond aki sír egy lány után"-hoz


Amúgy következetlen, ennyi a titok!

2022. jan. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt nézi, hogy epekedsz-e utána, hogy bejön-e neked, hogy hogy reagálsz arra, hogy letiltott. Gyüjtené töled is az ego adagját.

Amúgy minek jelölted be, ismered?

2022. jan. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Nálunk nem mennél át az IQ teszten, az biztos.
2022. jan. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Minek nèz a lány, akit likeoltam - szép hobbi , és mèg olcsó is 😆
2022. jan. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%
Hogy te mit foglalkozol ezzel nős apaként, az lenne itt a legjobb kérdés... Nagyon gáz viselkedés, nyomi vagy.
2022. jan. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
Azt nézi, hogy egy nős ember miért nézi őt feszt? Meg talán idegesíted és a visszaigazolásod oka, hogy nem akart bunkó lenni, hogy nem igazolja vissza a jelölésed.
2022. jan. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ne foglalkozz vele, ha feleséged és gyereked van. Foglalkozz a családoddal!
2022. jan. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!