Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezt a bámulás törvényt vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a bámulás törvényt vajon csak a csúnya férfiak ellen találták ki?

Figyelt kérdés
[link]

2022. ápr. 18. 18:59
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
95%
Mondjuk igazad van, valóban könnyebb úgy elviselni az életet, ha a valóságból kiszelektáljuk azt ami nem tetszik. Nem tartom túl célravezetőnek, de lelked rajta.
2022. ápr. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
22%
És akkor csodálkoznak a nők, hogy miért nem szemeznek a mai férfiak.
2022. ápr. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
62%

A gyengébbek kedvéért, ezt a fentebb linkelt cikkből másoltam ki:


"

A múlt hónapban egy férfit 22 hétre börtönbe zártak, miután egy nő feljelentette, amiért „folyamatosan bámulta” őt egy Readingből útnak induló vonaton.


A 26 éves Dominik Bullock, aki nemrég szabadult feltételesen a börtönből, nem volt hajlandó félreállni egy női utas útjából, majd megakadályozta a leszállását, miután az áldozat felszólította, hogy hagyja abba a bámulását. Bullockot szándékos zaklatásban és két másik vádpontban is bűnösnek találták.


White őrmester azt is elárulta, hogy álruhás rendőrök utaznak a vonatokon, hogy bűnözőket próbáljanak tetten érni.

"


Lehet is most femináciskodni, tagadni a cikkben leírtakat (még nem is kellett másikat keresni, a kérdésben lévő is bőven megtette) meg mindent..te a tényeken még nem változtat.


De nem tudom, hogy ezek most a valóságból kiszelektálják azt ami nem tetszik nekik, vagy szövegértési gondjaik vannak..mert sulis időmben én is fel voltam mentve helyesírásból, és szinte egész alatt fejlesztő foglalkozásra jártam emiatt, de ilyen szinten még én sem értelmeztem félre egy szöveget..szóval ezért remélem, hogy ez előbbi előbbi dolog lesz a ludas.

2022. ápr. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
23%

Nyilván azért öltözik rendszeresen a fiatal nők jórésze meglehetősen szellősen, mert utálja, ha bámulják őket....hagyjuk már.

A leszbikus feminácik, meg az önmagukat bogyókkal kimiskárolt antinők hisztiznek a férfiak ellen. Ja, meg a savanyú vénasszonyok, akik leszomorodtak feministává, mert bránert 20 éve nem láttak.

Elég visszanézni itt a gyk-t is, mennyi lánynak van baja avval, hogy nem tudja hogy felkeltelni a kiszemelt pasas figyelmét, mert nem figyel rá.

Komolyan, már a sok bszatlan femináci miatt már én se nézem a nőket, sokszor.

De harcolni kell ezek ellen, nem fogják elb.szni a férfiak, meg az egészséges nők boldogságát.

2022. ápr. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
75%
Bazmeg, hogy nektek mi bajotok van amúgy...
2022. ápr. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
73%

Nincs ezzel a törvénnyel baj.

Nem tilos bárkit megnézni, csak a tolakodó bámulast amikor soká néznek, hogy az illető kellemetlennek érzi.

Ez szerintem a legtöbb normális embernek egyértelmű különbség.

Nem kell mindenben a rosszat látni.

2022. máj. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
17%

"Nincs ezzel a törvénnyel baj."

Óó hát persze hogy nincs, a náci németeknek sem volt gondjuk a zsidótörvénnyel, hiszen nem ellenük szólt, a férfiaknak sem volt különösebb bajuk a nők régi elnyomása kapcsán, soroljam még?

A nőknek sem probléma ha lecsukathatnának bármilyen férfit mert ráfoghatja hogy az bámulta őt. Undorító és beteges libsipolitika azonban mindig csúnyán visszaüt a végén.

Csak figyeljétek meg!

Nem kell túl sokat várni

Pl. ugyanitt britanniában a magukat nőnek valló férfiak sorban erőszakolják meg a női börtönök lakóit, mert megtehetik. Ide vezetnek a libsik áldott rögeszméi

2022. máj. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
81%
#☼37: Te szerencsétlen, nem csak bámulta, hanem az útját is elállta és nem engdete leszállni.
2022. máj. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
13%

38#

Te igenokos, a törvénnyel van a gond, nem az adott helyzettel!

2022. máj. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
69%

"Te igenokos, a törvénnyel van a gond, nem az adott helyzettel!"


Valójában a törvényről igen keveset tudunk. A te gondod az, hogy benned van egy komoly előítélet és bizalmatlanság bármivel szemben, ami nyugatról jön. Mindehhez csatlakozik egy nagy adag frusztráció és kisebbrendűségi érzés is. Emiatt aztán lehet mondani bármit, te már azelőtt eldöntötted mit gondolsz, hogy bármi le lett volna írva.

2022. máj. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!