Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most akkor maguknak vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor maguknak vagy a férfiaknak szépítkeznek a nők?

Figyelt kérdés

Ha megnézed őket, akkor megy a hiszti hogy magúknak szépítkeznek.


Ha viszont főlrovod nekik hogy semmit nem kell tenniük a kapcsolatért. Akkor mindjárt jön a felsorolás, hogy hát nekik mi mindent kell tenni hogy szépek legyenek.



#szépség #szépítkezés #Női logika ami nincs
2022. ápr. 18. 13:55
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
0%

#29: 2 válaszolóra reagáltam, semmit sem keverek.

A tinder a valóság egy elég nagy szelete, tekintve, hogy már pár éve is olyan cikkeket írtak, hogy az emberek legalább fele az interneten talált társat és ott ismerkedik aktívan. Értem én, hogy továbbra is ott az a makacs kis véleménybuborék, amivel szépen torzítasz minden tényt, de attól azok még makacs dolgok maradnak. (És nem, nem incel oldalakon voltak ilyen cikkek, hanem hvg, index és hasonlókon.)


Azt meg kérlek, másold már be, hol írtam bármi olyat, hogy az én életem a tinder lenne? :O Mármint, számítottam rá, hogy a leírt dolgokra (újra) képtelen leszel érdemben reagálni és csak egy beszólásra futja, de erre talán még te is képes vagy válaszolni.

2022. ápr. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
96%
Egy a lényeg: nem neked.
2022. ápr. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
100%

"ha az emberek nem akarnának tetszeni egymásnak, akkor kábé nem lenne min megéljen a komplett divat- és szépségipar"


Ahogy a 27-es is írja, ez nem igazán állja meg a helyét. Ha tetszeni akarnék, akkor szilikonmellekre gyűjtenék, nem szemhéjfesték-palettákra költeném el a pénzem :D Melyik férfit érdekel, hogy egy nőnek milyen a sminkje, most őszintén? A divatról ne is beszéljünk, most megint nagyon mennek a bő farmerek, ami a férfiak szerint undorító, meg úgy egyébként a divatbloggerek és fashion influencerek rendszeresen olyan dolgok megvásárlására biztatják a nőket, amitől átlagos férfi rosszul van. Szerintem egy nő sem hiszi el, hogy egy chunky sneaker meg egy XXL nagypapazakó férfiszemmel vonzóbb öltözet, mint valami múlt évtizedbeli csípőfarmer meg valami sokat mutató top, mégis inkább az előbbit hordják azok, akik szerintem a legtöbbet költik divatra és szépségre.

2022. ápr. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
33%
Lehet, buborékban élek, mert körülöttem teljesen átlagos emberek vannak, és senki nincs semmilyen társkeresőn. Más világokban élünk.
2022. ápr. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
18%

#34: Öhm... Az, hogy te nem vagy fent a társkeresőn és nem tolja senki az orrod alá, nem jelenti azt, hogy ne lennének olyan ismerőseid, akik társkeresőn vannak.



ÉÉÉS mindenki meglepetésére, most sem voltál képes a neked feltett kérdésre válaszolni! :D Na, pont ennyire vagy képben a környezeteddel is.

2022. ápr. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
63%
De, elmondanák. Erről szólnak a barátságok. Megosztjuk egymással a dolgokat. Egyszerűen nem olyan emberek vagyunk. A hasonló emberek megtalálják egymást.
2022. ápr. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem mi nők inkább magunkért és más nő társainkért öltözünk ki. Nem tudom , de szerintem a nők jobban megnézik egymást hogy kinek milyen cuccai vannak, milyen termékeket használ. Egy férfi számára ez mindegy lenne. Viszont annál nagyobb dicséret mikor egy másik nő megdicsér.
2022. ápr. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak is szépítkezhetnének többet.
2022. ápr. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
69%
#36: Most már nem is a személyes környezetről van szó, hanem csak a barátokról? Egyéb csúsztatás? :D És a kérdésre továbbra sem voltál képes válaszolni?
2022. ápr. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy az ember magának csinál valamit, még többre tarthatja magát egy szakadt csövesnél.


Egyszerű példa:

Normális végzettséget sem a munkahelyemnek szerzek, hanem magamnak. De ha valaki egy retkes raktárat tud felajánlani nekem szar bérezéssel és túlórával, igen is arcon fogom röhögni, mert egy mérnöki diploma után én már nem ez a szint vagyok.



Egy szép, magára adó nőnek sem az a szint, hogy valami pókhasú tróger akaszkodjon rá.

2022. ápr. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!