Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most akkor maguknak vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor maguknak vagy a férfiaknak szépítkeznek a nők?

Figyelt kérdés

Ha megnézed őket, akkor megy a hiszti hogy magúknak szépítkeznek.


Ha viszont főlrovod nekik hogy semmit nem kell tenniük a kapcsolatért. Akkor mindjárt jön a felsorolás, hogy hát nekik mi mindent kell tenni hogy szépek legyenek.



#szépség #szépítkezés #Női logika ami nincs
2022. ápr. 18. 13:55
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
87%
🥱🥱🥱
2022. ápr. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
3%

Nem tudom de ez enegem is nagyon idegesít és én is várom a válaszokat!!!!!


Ha te nem tetted volna fel ezt a kérdést én feltettem volna!!!!

2022. ápr. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
12%
Értelmes, érett nőtől nem igazán hallod azt mantrázni, hogy magának akar szépítkezni és tetszeni. Akiktől hallod, általában minden témában valami közhelyet tolnak csak be, gyerekesek és irreálisan sokra vannak magukkal.
2022. ápr. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
89%
Hát mert ezt 2 külön nő mondta, te.
2022. ápr. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
3%

Egotuning miatt....



37F incel

2022. ápr. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
95%
#4, pedig én csak és kizárólag magamnak szépítkezek. Sehogy nem tetszettem a férfiaknak soha, úgyhogy egyedül az számít, hogy én jól erezzem magam a bőrömben. Ha annyira tetszeni akarnék, nem lenne például tetoválásom sem, mert a többséget taszítja, én pedig imádom nézegetni a mintákat magamon. Vagy megkaptam már férfi ismerőstől, hogy milyen undorító a fekete szemhéjtus, és a természetes, sminktelen nők mennyivel jobban tetszenek neki. Nálam pedig alap a tus, akárki akármit mond. Szeretem a szép ruhákat is, de kiöltözni is csak magamnak szoktam. Mondjuk szerintem a férfiakat többnyire nem is érdekli a csinos öltözködés, inkább a figyelemfelhívó, közönséges.
2022. ápr. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
15%

#7: Ha magadnak szépítkezel, hétköznapokon is full ugyanolyan sminket tolsz magadra, amikor ki sem mozdulsz az utcára? Mert, valahogy ezt maximum 1-2 hardcore önbizalomhiányos nőnél látni csak.

A tetkó egy teljesen más kategória.


Egyébként érdekes megfigyelni, hogy időnként el-elszólja magát jó pár női felhasználó, hogy milyen frusztrált a kapcsolata a férfiakkal. És ezek a női felhasználók mindig fel vannak pontozva. Elég kiábrándító, hogy ezen az oldalon ez a szint a véleményvezéreké és ez az elfogadott.

(Nem, a férfiak nem csak a közönséges öltözködésre figyelnek fel, de ez pont olyan szöveg volt, mint amikor az incelek betolják, hogy a nők csak a 180 feletti pasikra figyelnek fel.)

2022. ápr. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
97%

Bevallom, én a pasi(k) kedvéért.


Ha nem lennének a világon, 80 kilósan, szőrösen és tüsi hajjal érezném remekül magam.

2022. ápr. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
98%
Van olyan, ami "belépő", és azért kell csinálni, mert emberként aláznak meg, ha nem teszed. Pl. szőrtelenítés. És van a smink, amit meg az ember maga miatt csinál.
2022. ápr. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
98%

Igen, a szőr miatt szétszedik egymást az emberek.


Pedig az intim részeken 1, max. 2 ember látja, mégis megy miatta az öldöklés, mintha mindenkinek néznie kellene.

2022. ápr. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!