Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most akkor maguknak vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor maguknak vagy a férfiaknak szépítkeznek a nők?

Figyelt kérdés

Ha megnézed őket, akkor megy a hiszti hogy magúknak szépítkeznek.


Ha viszont főlrovod nekik hogy semmit nem kell tenniük a kapcsolatért. Akkor mindjárt jön a felsorolás, hogy hát nekik mi mindent kell tenni hogy szépek legyenek.



#szépség #szépítkezés #Női logika ami nincs
2022. ápr. 18. 13:55
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
6%

#19: Pl. teljesen átlagos ismerőseim felmennek tinderre és maximum 1-2 match jön nekik össze. Az átlagos csaj ismerőseimnek ennyi idő alatt több 100. Mindkét kategória átlagos: Értsd, nem rondák, adnak magukra, normális képeket töltenek fel. Ez alapján, szerinted melyik nem felé nagyobbak az elvárások?

(Egyébként vicces, hogy eleve kikötsz egy külső tulajdonságot.)

2022. ápr. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
23%

"De a páromnak is akarok tetszeni"


Én úgy értettem a kérdést, hogy általában a pasiknak tetszeni, nem a párodnak.

2022. ápr. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
7%
#19: Egyébként visszakérdeznék akkor már én is: Miért van az, hogyha egy férfi leírja a véleményét, ami szerinte jellemző a nők többségére, akkor instant lepontozzák és szétszedik, de ha ugyanez megtörténik a férfiakkal szemben, egy nő sem szól közbe és felpontozzák a választ?
2022. ápr. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
97%
Hmm, Tinder, mint valóság... kikre is jellemző ez? Az incelekre.
2022. ápr. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
100%

20

Nézd, én elhiszem, hogy te személyesen így érzel, és ezzel semmi probléma nincs.

Viszont azt lássuk be, hogy az ellenkező nem tetszésének elnyerése egy evolúciós késztetés. És itt most nyilván nem az utcai beszólogatásokra vagy inzultusokra kell gondolni, de ha az emberek nem akarnának tetszeni egymásnak, akkor kábé nem lenne min megéljen a komplett divat- és szépségipar.

2022. ápr. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
97%
Az a baj, hogy te ROSSZAT mondasz a nőkre mindig. Az, hogy a férfiakkal szemben a társadalmi elvárások eddig mik voltak, az tény, utána lehet nézni. Tényirodalom, vagy a szépirodalomban megjelenő, adott korra jellemző dolgok.
2022. ápr. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
73%

"ha az emberek nem akarnának tetszeni egymásnak, akkor kábé nem lenne min megéljen a komplett divat- és szépségipar"


Megint csak nem értem, hogy ezt hogy következtetted ki. Én nem akarok tetszeni, és bőven költök a szépségiparra.

2022. ápr. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
0%

#24: Hogy mi? :DDD Próbálom összeszedni a világ összes agysejtjét, de valahogy nem találok semmi logikát abban, amit írtál.


NEEEM, a tinderen nem csak incelek vannak és nem csak ők beszélnek a tinderről. Elég beteg és elborult lehet a világképed, ha ezt gondolod.


NEEEM, a tinderen nem mesebeli figurák vannak ám, hanem VALÓSÁGOS, hús-vér emberek.


Egyébként, miután feldobtál egy dolgot, hogy írjak és egyből beleálltál, hogy még azon belül is korlátoznád, hogy mit írjak, betolod ezt, hogy a tinder nem valóság? Létezik bármi, amit nem korlátoznál, nem forgatnál ki, nem neveznél át vagy csak a véleménybuborékodnak rendelsz alá mindent?


De, akkor tegyünk egy próbát! Szintén hasonlóan átlagos ismerőseim. Régen simán ismerkedtek szórakozóhelyen. Most többen is vannak, akiknek 1-2 éve senki nem jön össze onnét. Erre is lesz valami mellébeszélő kifogásod, ugye? :O De, ha visszakérdeznék, hogy a nők felé mik az elvárások, akkor egyből betolnád pár szélsőséges incel véleményét vagy a női magazinokban, nők által írt, nőknek szóló szövegeket, ugye?


#26: Ha rám gondolsz, akkor nem, nem mondok mindig rosszat a nőkre. Illetve, a férfiakra is írok ám ugyanúgy negatív dolgokat. Pl. amikor megjelenik a "nettókéccázza nem lesz nőm", akkor belé is belé szoktam ám állni. Csakhát, a kettős mércétek miatt akkor tapsoltok, amikor viszont esetleg felétek is megy kritika, egyből csak támadtok. Amivel nem is lenne gond, de nézd már meg... 0 érvelés hangzik el. Full incel szintet tol a legtöbb itteni nő.

2022. ápr. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
95%

Két válaszolót keversz.


A tinder a valóságnak egy kis szelete. Neked meg az életed. Azért ez elég gáz.

2022. ápr. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettőnek, sőt a többi nőnek is, meg a családunknak, az egész világnak.

Úgy szeretek csinos lenni, ahogy abban én jól érzem magam, de jól esik, ha mások is úgy látják, "jól vagyok összerakva". Nem fogok minit felvenni a férfiak kedvéért, mert nagyon nem stílusom, de ha a csíkos blúzomra kedvesen megjegyzi akár egy nő, akár egy férfi (pl. kollégám), akár a tesóm, hogy jól áll, annak örülök. Az embernek egyszerűen jó érzés az, ha kellemes külsejűnek látják. De ez közel sem jelent egyet a "dugnivalóval". Nem azért öltözöm vagy sminkelek vagy fésülöm úgy a hajam, hogy bárki meg akarjon dugni, nem azért hogy úgy nézzenek rám mint egy húsdarabra, osztályozgassanak, bámuljanak, nyálcsorgassanak, szóval nem azért, hogy primitív tapló baromként viselkedjenek velem. Ezt miért akarnám? Ez miért lenne nekem jó? Ezért pont nem tennék keresztbe egy szalmaszálat sem. Ha kedves akarsz lenni, legyél, megköszönöm, arra viszont a tököm sem kíváncsi, hogy neked feláll-e rám. Nem tudom, érthető-e a különbség, bár szerintem egyértelmű.


De mondok mást: a férjem akkor is a jobb ruháit veszi fel és belövi a séróját, ha színtiszta kanbuliba megy a haverjaihoz. Minden bizonnyal ő sem azért csinálja, hogy valaki azt jelezze neki, mennyire megtolná hátulról. Az ő szépítkezésének a motivációja ilyenkor ugyanaz mint az enyém: jó érzés, ennyi.


Te nem azt a pólót veszed meg a boltban, amelyik jól áll? Te nem olyan hajat vágatsz, ami jól áll? A próbafülkében nem nézed meg a seggedet a farmerban? És tényleg csak a csajok miatt? Ha nem lennének a nők, akkor kifingott rongyokban, csimbókos hajjal, majom-arcszőzettel járnál? Miért akarná valaki teljesen elhagyni magát? Mindenki szeret többé-kevésbé jól kinézni.

2022. ápr. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!