Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiak, titeket zavar, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, titeket zavar, ha a barátnőtök sok időt tölt a fürdőben szépítkezéssel?

Figyelt kérdés

Nálam már évek óta nem működik az, hogy csak letusolok 5 perc alatt és kész... :D


Csomó dolgot szoktam csinálni.

Mivel borotválok, 1-2 naponta ismételnem kell, testapolózok is minden nap, vagy éppen arcradír, hajkészítmények, szemöldök szedés, körömvágás, sminkelés /smink lemosás, hajformázás, stb.


Az elindulással sosincs bajom, ha tudom, hogy sok dolgom van, direkt korán kelek előtte.


Szimplán csak kíváncsi vagy, ki hogy viszonyul ehhez.


24N


2020. júl. 30. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Nőként válaszolok, elnézést, de én azt látom, hogy igen. Ők úgy gondolják, hogy legyél patent, de 5, legfeljebb 10 perc időbefektetéssel, és persze lehetőleg ingyen vagy fillérekből.

Pl. ez, hogy ha normális arcbőrt akarsz, radíroznod (is) kell, nem megy át. De ha megjelennél elhalt hámsejtekkel, eltömődött pórusokkal meg minden, akkor ők lennének a legjobban kiakadva, hogy ezt mégis hogy gondoltad. Ha a hajad szénakazal, akkor ugyanez, de az szintén nem megy át, hogy ez ellen tenni nem 2 másodperc.

2020. júl. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
12%
Érdekes, bnőm napi 30 percnél többet nem tölt bent. Mégis szépen néz ki, nincs lelakva, nem csomós a haja, "nincsenek eltömődve a pólusai" (szerintem azt se tudjátok mik azok a pólusok)
2020. júl. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem meg te nem tudod #2, mert akkor tudnád, hogy pórus. XD
2020. júl. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

2-es, póRust írtam, nem véletlenül.

A barátnődnek jobb adottságai lehetnek, körülöttem is vannak ilyen mázlista nők. Nekem meg mondjuk kifejezetten sz*rok, mindennel rengeteget kell kínlódnom, és még ez is csak arra elég, hogy épp hogy utcára lehessen lépni. Ha én 30 perc alatt akarnám letudni, az még bőven hányás lenne. Az pedig senkinek sem tetszik, még a többi nőnek sem...

2020. júl. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. júl. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A természetes nőket szeretem, szóval az én barátnőm nem tölt órákat a fürdőben.
2020. júl. 31. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!