Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nagyon rigolyás vagyok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rigolyás vagyok, ha zavar, hogy a csajom egy év együttélés után is használja a fogkrémemet, szájvizemet, fogselymemet?

Figyelt kérdés

Többször veszekedtünk már emiatt, mert észre vettem, hogy nyomott magának a fogkrémemből, meg ivott a szájvizemből. Lemértem vonalzóval, hiányzott belőle. Az első alkalom után rögtön vettem neki is mindenből pont ugyan olyat, mint amit én is használok, hogy az enyémet hagyja békén. Szerencsére azt belátta, hogy a fogkefém abszolút tabu, de a többit előszeretettel dézsmálja. Közös háztartásban élünk, mindkettőnk dolgozik, de közös a kassza. Amikor rajta kapom, még neki áll feljebb, hogy mit vagyok úgy oda, amikor smároltunk, nem voltam ilyen finnyás....

Éltem már hosszabb-rövidebb ideig más nőkkel is együtt, de soha sem bántottuk a másik fogápolási felszerelését. Alapjában véve jó vele minden,a fentieket kivéve.

Más tapasztalt már ilyet? 40F


2020. jún. 7. 14:15
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Jujj, nem kicsit vagy rigolyás. A fogkefe abszolút érthető, de a többi nem tudom, miért zavar, főleg, ha van belőle másik; nem fog elfogyni.
2020. jún. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
96%
A fogkefe és a borotva az nem megosztható, az tabu. De minden mást meg nem értek miért baj ha használ. Ha közös kassza van nem mindegy? Átteszed a pénzt az egyik zsebedből a másikba. Kit érdekel? Be kell vásárolni és kész.
2020. jún. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
He? Egyáltalán minek ezekből kettő? A fogkefe oké, nyilván nem használod másét, ez alap. De ha én együtt élek valakivel, baromira nem használunk saját fogkrémet. Egy van, mind a ketten azt használjuk és ha elfogy, veszünk másikat. Szajvízből is lehet önteni, nem kell az üveget ossze nyalni, és akkor az is lehet közös. A fogselyemből megint csak letepsz egy darabot, miért kéne mindkét embernek külön doboz?
2020. jún. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
96%

A fogkefe érthető..a többit nem értem. Vonalzóval mérés????


Nem is értem. Szűz amúgy a csillagjegyed?

2020. jún. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Rigolyás vagy nagyon. Tényleg minek 2 fogkefe és szájvíz? Fogselymet is téped, azt se értem,miért 2. Nekünk itthon csak egy fogkrém és szájvíz van bontva, férjemmel közösen használjuk. Nem is érten,miért kellene kettőt megbontani. Wc-papírt is külön gurigát használsz?
2020. jún. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Szerintem tiszteletben kellene tartania a másik fél szokásait, mert ez illetlenség! És nem a sóherség beszél belólem! Éppen ezért vettem neki másikat, hogy az enyémet ne használja! Éppen úgy bosszantó, mint ha eszek valamit és erre ő kivesz valamit a tányéromból és megeszi. Rögtön fel megy bennem a pumpa! Milyen neveletlen, illetlen szokás ez?
2020. jún. 7. 14:37
 7/26 anonim ***** válasza:
96%
Fuhh bmeg, költözne össze veled a halál.
2020. jún. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
95%
Atyaég, de egy magadnak való fazon vagy. Minek neked társ? Csak lakótársnak tekinted, de nem életed párjának. Sztem a csaj jobban jár, ha minél hamarabb letiplizik. A női nem jobban jár, ha te egyedül maradsz. És sztem te is sokkal jobban érzed magad egyedül.
2020. jún. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
6 Az ételes-tányéros belenyúlástól én is kiakadok, de ha valaki kér, akkor adok. Ez mondjuk nincs egy szinten a fogkrémes rigolyáddal. Átlagosan ez rajtad kívül senkit nem zavar, te vagy ilyen speciális eset. Persze, tolerálhatná a párod, de azt tudd, hogy ő ezt azért nem érti meg, amiért senki más sem rajtad kívül.
2020. jún. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Míg szüleimnél éltem, mindenkinek volt saját fogkefe, fogkrém, szájvíz.

Igaz, mindenki másfélét használt, így nálam ez volt az alap, pedig a szüleim nem a Marson laknak.

Ha eszem valamit és KÉRNEK, akkor szívesen adok én is, de amikor csak úgy kivesznek valamit.... egyáltalán nem tartom viccesnek! Hát, nálunk ilyen nagyon nem volt szokás. Máshogy neveltek!

2020. jún. 7. 14:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!