Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nagyon rigolyás vagyok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rigolyás vagyok, ha zavar, hogy a csajom egy év együttélés után is használja a fogkrémemet, szájvizemet, fogselymemet?

Figyelt kérdés

Többször veszekedtünk már emiatt, mert észre vettem, hogy nyomott magának a fogkrémemből, meg ivott a szájvizemből. Lemértem vonalzóval, hiányzott belőle. Az első alkalom után rögtön vettem neki is mindenből pont ugyan olyat, mint amit én is használok, hogy az enyémet hagyja békén. Szerencsére azt belátta, hogy a fogkefém abszolút tabu, de a többit előszeretettel dézsmálja. Közös háztartásban élünk, mindkettőnk dolgozik, de közös a kassza. Amikor rajta kapom, még neki áll feljebb, hogy mit vagyok úgy oda, amikor smároltunk, nem voltam ilyen finnyás....

Éltem már hosszabb-rövidebb ideig más nőkkel is együtt, de soha sem bántottuk a másik fogápolási felszerelését. Alapjában véve jó vele minden,a fentieket kivéve.

Más tapasztalt már ilyet? 40F


2020. jún. 7. 14:15
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Azt mondja "lemertem vonalzóval, hiányzott belőle" 😃🤣


Ezt nem bírom te jó ég. Hát a fogkefe érthető de a többi??? Meg azt írod közös kasszan vagytok akkor?


Amúgy ha ennyire kiakaszt akkor próbáld vele megértetni és kérni hogy tolerálja ezt neked és használja a sajátját. De ha nem fogja akkor örök ellentét lesz köztetek. Engem is normálisan neveltek de az hogy a párommal egy fogkrémet használunk szerintem egyáltalán nem tiszteletlenség.


Oké az ha beleeszik a kajadba az már más. Az nekem se tetszene szerencsére nálunk ilyen nincs

2020. jún. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Te egy beteg fa.... Vagy .Én már léptem volna egy ekkora barom mellől.
2020. jún. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Nem nem közös a torolkozonk ,nem is kell velem élnie egy ekkora hülyének 😂Nálunk közös a fogkrém,te egy zsidó tojás lehetsz nagyjából ennyi a véleményem.Es nem kell több privát köszi.
2020. jún. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonlóan látom, mint a 20-as. Ha a kérdezőnek ez a 'gyenge pontja', akkor miért nem tudja a párja ezt tiszteletben tartani? Nem egy nagy wasistdas. Furcsának furcsa, de na. Kinek nincsenek fura dolgai?
2020. jún. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Még a fogkefét és a borotvát megértem, de a többit nem. Érdekes, hogy a pénzedet megosztod vele, de a szájvízen kiakadsz....

Fura vagy, de ha én lennék a baratnőd és látnám, hogy ez neked fontos, akkor használnék másikat. A kérdés, hogy amit leírtal azokban vagy csak rigolyás vagy van még x számú másik dolog is ezek mellett?

2020. jún. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

A wikiszótár szerint:rigolyás (melléknév)

Furcsa szokású (személy), aki makacsul ragaszkodik nevetséges elképzeléséhez, elvéhez.

Az viszont már erősen szobjektív, hogy kinek mi számít furcsának...

Mint fentebb írtam, nálunk gyerekkoromban éppen ez volt a természetes, de mint az a kommentekből kiderült, másnál, a nagy többségnél ez nem így volt. Ebből adódott a konfliktus, de már túltettem magam az egészen, mert egy tubus fogkrém, vagy egy üveg szájvíz sem ér annyit, hogy emiatt veszekedjünk!!!

2020. jún. 17. 08:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!