Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most akkor maguknak vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor maguknak vagy a férfiaknak szépítkeznek a nők?

Figyelt kérdés

Ha megnézed őket, akkor megy a hiszti hogy magúknak szépítkeznek.


Ha viszont főlrovod nekik hogy semmit nem kell tenniük a kapcsolatért. Akkor mindjárt jön a felsorolás, hogy hát nekik mi mindent kell tenni hogy szépek legyenek.



#szépség #szépítkezés #Női logika ami nincs
2022. ápr. 18. 13:55
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
97%
#7, igen, sőt. Néha otthonra erősebben kisminkelem magam, kísérletezek a sminktechnikákakkal stb. De olyan is előfordul, hogy utcára nem is sminkelem ki magam, mert éppen nincs hangulatom. De persze alkalomtól is függ, nem csak hangulattól.
2022. ápr. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
33%

Biztos az én környezetemmel van a gond, de igazából a kutyát nem érdekelte annyira a szőr, mint ahogy páran hangoztatják. Oké, pár embert zavart, de pont annyira, mint amikor egy férfi 2 hétig nem borotválkozik. Sőt, 1 kivételével minden barátnőmnek elmondtam, hogyha nem akarják, ne szőrtelenítsék magukat, mert engem nem zavar. Elmondásuk szerint majdnem minden volt barátjuk is ezt mondta, mégis ott volt bennük valami feszültség.

Nem mindig a külvilágot kéne ám okolni, hanem néha mindenki magába nézhetne.

2022. ápr. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
91%
A probléma az, hogy baromi kevés férfit érdekel a külseje minimális szinten, csak hogy jól érezze magát a bőrében, ezért elképzelni sem tudják, milyen NEM punci reményében rendesen kinézni.
2022. ápr. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
4%
#13: Vajon lesz olyan, hogy egy férfiakat így lenéző hozzászólást úgy pontoznak, mintha nőről írták volna? :O Vagy itt csak a nőkről írt negatív dolgoknál támadtok habzó szájjal, a férfiakat bármikor lehet szidni? Gratula.
2022. ápr. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
98%

Valószínűleg mindkét nemnél népszerűtlen leszek ezzel a véleményemmel, de szerintem is-is.


Hatalmas tévedésben él az a férfi, aki úgy gondolja, hogy személyesen az ő kedvéért festem ki a szemem vagy öltözöm csinosan. Attól pedig egyenesen égnek áll a hajam, amikor egyes férfiak (és ők a kisebbség, ez tagadhatatlan) úgy vélik, hogy mivel a nők eleve az ő kedvükért csinosítják ki magukat, a szexuális molesztálás voltaképpen a szépségre adott jogos reakció.

Magyarul, bárki hozzáérhet a fenekemhez, ha szűk nadrág van rajtam. Ez egy mélységesen gyomorforgató hozzáállás.


No de...

A harcos feministákkal ellentétben én azért nem mondanám, hogy a külsőnket az ellenkező nem ízlésétől és igényeitől teljesen függetlenül formáljuk, ám ez a hatás nem kognitív szinteken érzékelhető.

Tehát bizonyos hiedelmekkel ellentétben, amikor reggel hétkor még kómásan öltözködöm, nem a férfiak esztétikai érzékének kielégítése lebeg a szemem előtt. De kétségtelen, hogy tudat alatt mindannyian, nők és férfiak egyaránt, szeretnénk tetszeni az ellenkező nemnek.


Hogy csak egy roppant egyszerű példát említsek: szőrtelenítés. Nézzen magába mélyen minden nő, és döntse el, hogy ha a férfiak 99.99%-a a szőrös lábat preferálná, illetve a csupasz lábtól viszolyogna, és ő gyerekkorától ebben a szellemben szocializálódott volna, akkor vajon szőrelenítene?

2022. ápr. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
88%

14-es, nem nézem le a férfiakat, ez tény. A férfiaktól eddig nem volt elvárva semmi, most megy a hiszti, hogy már tudjuk, ha nem lusták, nemcsak egy fokkal tudnak szebbek lenni az ördögnél.


Nagyra becsülöm azokat a férfiakat, akik önmaguk miatt igényesek magukra, pláne a mi mindenkit lebuuzizós társadalmunkban.

2022. ápr. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
97%

Vegyesen. Nyilván elsősorban magamnak akarok tetszeni, hiszen én vagyok legtöbbször ezzel a testtel/arccal, és ha belenézek a tükörbe vagy lesandítok a lábamhoz, azt akarom gondolni hogy "ez igen anyukám".

De a páromnak is akarok tetszeni, ahogy én is szeretem a szép bicepszét, a tetkóját a csuklóján, vagy a szép fehér fogait, úgy én is szeretnék neki kellemes látványt nyújtani.

Nem értem mi ebben olyan bonyolult

2022. ápr. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
5%

#16: Érdekes a szitu. Ha nőként írsz egy ilyen véleményt, ami tényleg csak vélemény, arra simán ráhúzod, hogy tény? Honnét is ismerős ez a viselkedés? Ja, megvan, az incelektől! Az ő mániájuk is pont ez, hogy ráhúznak pár dolgot a nőkre és utána betolják, hogy az tény.


Egyébként meg, vicc, amit írsz. A férfiaktól eddig is sok dolog volt elvárva, maximum téged ez nem érdekelt. Pont, hogy nőként az a helyzet, hogy elég az ördögnél szebbnek lenni, a férfiakkal szemben meg sokszor már a 100 kilós nő is adonisz pasira vágyik. Aztán csodálkozik, ha az illető maximum párszor megdugja csak tinderről.

2022. ápr. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
97%

18

Nem a 16-os vagyok, de érdekelne a vélményed. Szerinted mi az a sok dolog, ami el volt várva a férfiaktól?

És ne feledd, olyan dolgokról beszélünk, amik a külső megjelenéshez tartoznak, és amiken változtatni lehet.

Tehát nem ér azt mondani, hogy magasság.

Szóval?

2022. ápr. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
5%

"De kétségtelen, hogy tudat alatt mindannyian, nők és férfiak egyaránt, szeretnénk tetszeni az ellenkező nemnek."


De miért hiszed ezt? Engem naponta kap el a vágy, hogy visszahízzak, hogy újra láthatatlan lehessek, és nyugodtan éljek. Miért mániája mindenkinek, hogy "én ezt érzem, akkor mindenki IS".

2022. ápr. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!