Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az incelek miért nem szexelnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az incelek miért nem szexelnek?

Figyelt kérdés
megy a sírás rívás egész nap ahleyett hogy csajokeat szednének fel tudjátok talan akítavan tenni kéne érte nem gondoljátok??? várjátok a sült gaalmbot% gondolkjátok meg logikusan ha p szomjas vagyok nem kezdek el sírni hogy jajj de szomjas vagyok haem iszok! ugyanez4! na csak ennyit akartam!
2022. ápr. 17. 13:25
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Én a szociális képességeim hiánya miatt vagyok incel.
2022. ápr. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
81%
Azt nem értem, hogy ha ekkora senkik az incelek, miért nem próbálkoznak pasikkal?
2022. ápr. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
29%
Napi általánosítás. Nyilván uszító trollkérdés, de itt a te példáddal élve arról van szó, hogy szomjas vagy. Nincs vized, hát elmész a boltba. Van rá pénzed. A kasszásnak nem tetszik a pofád, te szomjas maradsz, itt aztán nem veszel semmit :D Érted már!?
2022. ápr. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
0%
Aha csak ebben a példában pont “pénz” nincs mert az testesíti meg az eszet.
2022. ápr. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
24%
14: Persze, meg kell magyarázni megfoghatatlan dolgokkal. Nincs meg a szikra és hasonlók. Meg "olyan rendes vagy". Persze hihetőbb, hogy diplomás mérnökként nincs elég eszem randizni. Valóban.
2022. ápr. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
15-nek! az iq nem jelent semmit! a fontos az emotion inteligence vagyos EQ! nézz utánna
2022. ápr. 17. 14:17
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Mert nincs meg a szociális képességük ahhoz hogy barátaik, ne adj isten egy barátnőjük legyen.
2022. ápr. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
16: Ha baráti kör van amely szeret is, akkor szerintem alapvetően azzal sem lehet nagy gond. (még ha nem is tökéletes)
2022. ápr. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:
25%
Megfőztél már 4 és fél pipás kérdező? Elég sok időd van hülyeséget kiírni ahhoz képest, hogy főzöl.
2022. ápr. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok incel, illetve nem vallom magam annak, nem is értük velük egyet, de az ilyen provokatív sz.r kérdéseknek mi értelme van? Élvezed, hogy belerughatsz másokba? Tudod jól, hogy hogy állnak ehhez a dologhoz, de te feleslegesen, provokatív szándékkal felteszed az 578954. ilyen kérdést, mert biztos ez a kérdés fogja majd motíválni őket arra, hogy változtassanak az élet szemléletükön.
2022. ápr. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!