Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az incelek miért nem szexelnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az incelek miért nem szexelnek?

Figyelt kérdés
megy a sírás rívás egész nap ahleyett hogy csajokeat szednének fel tudjátok talan akítavan tenni kéne érte nem gondoljátok??? várjátok a sült gaalmbot% gondolkjátok meg logikusan ha p szomjas vagyok nem kezdek el sírni hogy jajj de szomjas vagyok haem iszok! ugyanez4! na csak ennyit akartam!
2022. ápr. 17. 13:25
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
92%

Valódi ok: Sötétek, buták és valószínűleg mentálisan sem épek.


Szerintük az ok: Az infláció, a sok külföldi betelepülése, az alfák, az állam amiért nem intéz nekik nőt, a nők amiért alanyi jogon nem adják magukat oda nekik.. Mi van még? Az elképesztő mennyiségű férfitöbblet.


Egyéb kérdés?

2022. ápr. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
1-es válaszolónak akkor miért nem fejlesztik magukat vagy kérnek segítséget pszichioétertől?
2022. ápr. 17. 13:30
 3/27 anonim ***** válasza:
86%
Mert meg prostira sincs penzuk
2022. ápr. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

1

A női hipergámiát ki ne felejtsük.

2022. ápr. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
13%
Amiért a mozgássérültek nem járnak futóversenyekre. Mondom ezt incelként.
2022. ápr. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
5-nek! van mozsággérült olimpia! gyhívják paralimpia! ott leet indulni!
2022. ápr. 17. 13:34
 7/27 anonim ***** válasza:
91%
Mert mentálisan sem épek. Innentől ez olyan hogy az autistától sem jérdezed meg higy miért az…
2022. ápr. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Ezt már megválaszoltam.


"Sötétek, buták"


Ehhez a lépéshez kell egy bizonyos intelligencia szint és önismeret. Ez maximálisan hiányzik belőlük. Alapból aki magát "incelnek" titulálja az valószínűleg az élet más területén és gyökér.


Ez egyébként szerintem egy tipikus feltűnési viszketegség számukra, mert így legalább egy apró figyelmet kapnak a társadalom azon részétől akik számára bosszantó magatartást folytatnak. Például szerintem nem sokan mennek el olyan mellett, ha elkezdi a nőket szidalmazni valaki vagy ostobaságokat böfögni. Így megkapja azt a figyelmet ami alapvetően hiányzik neki. Még akkor is, ha negatív és elítélt figyelem vagy vélemény ez.

2022. ápr. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
39%
Éppen ez a lényeg. Egymás között tudnak versenyezni, de egy futó nyomába nem érhetnek.
2022. ápr. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Alapból aki magát "incelnek" titulálja az valószínűleg az élet más területén és gyökér.


én ismerek diplimás inceleket akik elvileg nagyo okosak de közbe meg mégse volt csajuk soha vagy hogy érted hogy gyökerek??

2022. ápr. 17. 13:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!