Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért lúzerség az, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lúzerség az, ha egy férfinek kevés nő jön be, nem mindegyikkel szexelne, ami miatt akár nem is volt még partnere, de próbálkozik?

Figyelt kérdés

Nem azért írom ezt, mert csúfolnának emiatt, hanem ezt a szellemiséget érzem a társadalomban. Ha szexeltél szinte bárkivel megy a pacsizás, de esetleg, ha nem akarsz több randit egy lánytól, mert nem találtad szimpatikusnak, akkor megy a szöveg, hogy adhattál volna több esély vagy megdughattad volna. Igaz nem vagyok valami sikeres, nem vagyok annyira húde jóképű, de teszek azért, hogy változzon ez, mint például egy fotóssal csináltattam magamról sokkal jobb képeket, fél éve otthon edzek, egyre kevesebb szénhidrátot fogyasztok, folyamatosan keresem azt amiben jó lehetnék, mert szeretnék többet fejlődni.

Miért létezik ez a szellemiség?


2021. okt. 5. 11:38
 1/9 anonim ***** válasza:
33%

Mert csak az elért dolgokért jár érdem. Az oda vezető úton sok a kérdőjel.


Ez olyan mint a blöff mikor a srác azt mondja Budapesten jó a közlekedés és ezért nincs autója. Vagy utalja az autókat . Mikor az igazság az hogy nincs pénze autót venni, lusta a jogsit megcsinalni vagy egyszerűen így akarja megkerülni a nők elvárásait hogy egy férfi rendelkezzen autóval.

2021. okt. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem lúzerség. Amit csinálsz az jó, de nagyon kevés, ezektől ugyan emelkednek az esélyeid, de nem az egekig.

Kellene ismerkedni, barátkozni, társaságba járni. Nem feltétlenül kapcsolatot keresve, csak növelni a kapcsolati hálód, fejleszteni a szociális készségeidet. Másnak sem jön be mindenki, de lehet, hogy egy jó beszélgetésből szerelem lesz, még úgy is, hogy elsőre eszedbe sem jutott volna, hogy az illetővel bármi is lehetne.

2021. okt. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
5%

Teljes mértékben igaza van az első válaszolónak!!!

30/N

2021. okt. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%

3


Igen de látod az őszinte női válaszokat leszavazzák!

2021. okt. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Fáj nekik az igazság.

Áltassák csak magukat nyugodtan ilyen hülyeségekkel.. 😅

2021. okt. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
29%
milyen keseruek a femcelek amikor lepontozzak a valaszukat.
2021. okt. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én pasiként értek velük egyet😅 csak a lúzer áltatja ezzel magát bro😅
2021. okt. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 zol56 ***** válasza:

Nem lúzerség, csak nem mindenki gondolkodik ugyanúgy. De amit magadról írsz az ritka pozitív, hogy próbálsz javítani azokon a dolgokon amit hátrányosnak vélsz.

Gratulálok.

2021. okt. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem mondtam azt hogy igazuk van vagy nincs. csak milyen erdekes hogy a noknek ilyen fontos nehany virtualis internetpont. csoda hogy nem akasztottak fel magukat most hogy 8 oraig nem kaphattak ig-on meg fb-on lajkokat
2021. okt. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!