Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg azért szeretik a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg azért szeretik a nők (oké, h nem a legokosabb csajok, de legalább csinosak) a buszvezetőket (mindegyik 30-40 éves nyakán ot csüngenek, ha felszállok), mert egész jól keresnek (kezdésnek nettó 350, ez fix, van pár ismerősöm ott)?

Figyelt kérdés
Az sem számít, ha a hülye a sofőr? Legtöbbjük nem iquzseni, de dumálni azt tudnak rendesen.
2021. szept. 5. 11:09
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
IQ.
2021. szept. 5. 11:09
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
Ingyenbérletre hajtanak.
2021. szept. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Na az is lehet
2021. szept. 5. 11:10
 4/16 anonim ***** válasza:
59%
Azért, mert ő ott abban a helyzetben nem tud elszaladni, mivel épp vezetie kell a buszt. Így kénytelenek ott ülni és hallgatni a sok hülyeséget meg a vihorászást.
2021. szept. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
4. Mi? Senki sem kényszeríti a nőt, hogy a vezető mellett állva vigyorogjon a sofőrrel majd utána megigyon egy kv-t vele.
2021. szept. 5. 11:29
 6/16 anonim ***** válasza:
82%

Sztm itt tesem vagy IQ zseni.

Mint mindenkinek van párja, a buszon nyugiba lehet dumálni, de mivel kirakatba vannak mindenki látja őket. 🤷🏻‍♀️

Vannak olyan csajok, akik rá vannak állva ez tény.

Nekem párom buszvezető és megyek vele sokszor és? Nem tiltja semmi.

Van egy haverom is, vele meg csak úgy dumálok és ennyi, semmi közöm nem volt és nem is lesz hozzá, 10 éve ismerem.

Ful hülyék meg nem hinném, hogy a C-s jogsit, busz jogsit, PÁV-ot, GKI-t csak úgy megycsinálják, azért tanulni kell arra is.

Nem keresnek roszul. De ennyit én is keresek, szóval nem a pénze miatt vagyok együtt vele és még a szabadjegyét se használom.

2 meg én a buszokat szeretem és én Januárba kezdem, mellettem is fognak állni. De biztos azért, mert dugunk.

Ingyenbérletre hajtanak...max egy egy útra ingyen. Nem úgy működik, hogy csak úgy adok neki egy bérletet.

Távolságin meg sokan falubelivel dumálgatnak épp pl.

N29

2021. szept. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
68%
Sokat szoktam buszozni, de még nem láttam olyat, hogy jó csajok dumálnának a sofőrrel. Leginkább csak 60-70 éves hölgyek szoktak beszélgetni velük. De lehet rájuk gondoltál. :D
2021. szept. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
20 on éves nőkre értettem. Sok ilyet látok.
2021. szept. 5. 12:04
 9/16 anonim ***** válasza:
84%
Menjél akkor Te is buszvezetőnek, aztán melletted is állnak.
2021. szept. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
84%
hogy csünghetnek a nyakán, ha a vezető 1 kis elzárt kabinban van?
2021. szept. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!