Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg azért szeretik a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg azért szeretik a nők (oké, h nem a legokosabb csajok, de legalább csinosak) a buszvezetőket (mindegyik 30-40 éves nyakán ot csüngenek, ha felszállok), mert egész jól keresnek (kezdésnek nettó 350, ez fix, van pár ismerősöm ott)?

Figyelt kérdés
Az sem számít, ha a hülye a sofőr? Legtöbbjük nem iquzseni, de dumálni azt tudnak rendesen.
2021. szept. 5. 11:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Pedig így van felénk is a vidéki buszon.Kiscsajok az öreg buszsofőrrel vihognak,annak meg csorog a nyála.
2021. szept. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
szerintem inkább nyomj egy zsebhokit. sok buszvezetős film van a neten
2021. szept. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

A buszvezeto elsosorban azert preda, amellett, hogy a maganyos cowboy, mert tehetetlenul tolti az egesz munkaidejet, nincs menekvese, ott van szemlere teve, es a no meg a beosztasat is kitalalhatja. Osi preda a buszvezeto. No vagyok, en hentesben utaztam tinilanykent, sose azt vettem, ami kellett volna.

Szoval a fententebbiek. Meg ha a nok, lanyok tudatosan vegig se gondoljak.

2021. szept. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
7-10. Nem igaz, hogy még nem láttatok ilyeneket. Szegeden pl a busz és troli sofőrök közt valóban elég gyakran látok ilyet.
2021. szept. 6. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Jesszus dehogyis! Nettó 350 nagyon kevés pénz!
2021. okt. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
15. Aha, de bőven átlag feletti bér. Egy mérnöknek, aki 5-600 ezret keres, annak kevés, átlag embernek sok.
2021. okt. 5. 20:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!